MojAndroid

Portál MôjAndroid.sk spúšťa už deviaty ročník ankety Smart Banka. Ide o jedinečnú anketu, v ktorej v spolupráci s čitateľmi hľadáme banky s najlepším mobilným bankovníctvom a smart funkcionalitami na Slovensku. Ktorá banka pôsobiaca na Slovensku má podľa vás najlepšiu mobilnú aplikáciu? Aj váš hlas môže rozhodnúť o víťazovi.

Tento rok sme pripravili niekoľko noviniek – aktualizovali sme zoznam funkcionalít a pripravili aj dve nové kategórie – Bezpečnosť a Investície.

Hlasovanie prebieha od 26. januára do 31. marca 2024. Na základe odovzdaných hlasov budú vyhodnotené najlepšie bankové aplikácie podľa ich funkcií a vlastností, ktoré svojim klientom ponúkajú jednotlivé banky.

Ocenené budú banky

Najlepšie banky získajú ocenenie. Hlavné ocenenie Smart Banka roka dostanú banky na prvých troch miestach a navyše budú vyhlásené 2 špeciálne kategórie – Investície a Bezpečnosť.

Počas jedného roka sa toho vo svete mobilného bankovníctva udialo naozaj veľa. Medzi najčastejšie spomínané trendy patria vylepšenia mobilných aplikácii, zvýšené opatrenia v oblasti kyberbezpečnosti, či téma umelej inteligencie. Viaceré banky venujú pozornosť aj vzdelávaniu ich klientov, keďže stále častejšou metódou kyberzločinu sú podvodné aktivity či krádež prístupových údajov.

Nový smartfón za tisíc eur

Ocenenia si však neodnesú len samotné banky, ale aj hlasujúci, spomedzi ktorých vyžrebujeme výhercu nového smartfónu v hodnote tisíc eur. Áno, presne tak. Nový smartfón z prémiovej kategórie môže byť váš. Stačí zahlasovať.

Honor Magic 6 Lite

Váš hlas pomáha dvakrát!

Aj váš hlas pomôže s určením najlepších mobilných bankových aplikácií a bankám nastaví zrkadlo. Získajú spätnú väzbu o tom, ktoré funkcie sú pre slovenských používateľov najdôležitejšie. Váš hlas má však váhu aj v inom prípade. Smart Banka 2024 totiž pomáha tam, kde je to potrebné.

Opäť podporíme OZ IPčko sumou 2 centy za každého hlasujúceho v ankete. Na podporenie tejto dobrej veci stačí len pár kliknutí. Vybrali sme si túto internetovú linku dôvery pre mladých ľudí. Psychologickú pomoc poskytujú nonstop, bezplatne a anonymne prostredníctvom chatu a emailu. Aj vďaka vám môžeme tak pomôcť ľuďom, ktorí to potrebujú.

Neviete sa rozhodnúť? Tak si banky porovnajte!

Na stránke SmartBanka.sk nájdete zoznam všetkých zapojených bankových aplikácií a po kliknutí na ktorúkoľvek z nich vidíte podrobný zoznam funkcií, ktoré klientom ponúka. Veľmi jednoducho si tak môžete porovnať funkcie aplikácií jednotlivých bánk a vybrať tak tú, ktorá je podľa vás najlepšia.

Smart Banka INDEX

Neoddeliteľnou súčasťou Smart Banky je Smart Banka INDEX – systém hodnotenia mobilných bankových aplikácií na základe informácií získaných od ich reálnych používateľov v ankete Smart Banka. Ide o živý systém, v ktorom sú zohľadnené všetky skúsenosti a názory používateľov na jednotlivé bankové aplikácie.

Smart Banka INDEX bude v aktualizovanej podobe zverejnený po skončení hlasovania Smart Banka 2024, aby v ňom boli zohľadnený aktuálny stav jednotlivých bankových aplikácií. Aj Váš hlas môže rozhodnúť a zamiešať celkové poradia. Preto neváhajte a hlasujte!

26.1.2024

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+