MojAndroid

Anketa Smart Banka 2020 je na svojom konci. Zaznamenala 50 660 hlasujúcich, ktorí vyjadrili svoje sympatie voči banke a hlasovali za jednotlivé funkcionality, ktoré sú podľa nich najdôležitejšie.

O najlepších slovenských bankových aplikáciách v hlavnej kategórii a aj o víťazovi smartfónu v hodnote 1000 eur sme informovali v samostatnom článku Smart Banka 2020 Powered by Payout: Poznáme najlepšie bankové aplikácie aj výhercu smartfónu za tisíc eur. Teraz sa podrobnejšie pozrieme na kategóriu aplikácií v Huawei AppGallery.

Smart Banka 2020: Kategória Huawei AppGalery

Výsledné poradie v tejto kategórii bolo určené na základe kombinácie viacerých faktorov. Do úvahy sme brali počet hlasov od hlasujúcich so zariadeniami Huawei, počet stiahnutí a hodnotenia aplikácie v obchode AppGallery. Okrem toho sme sa zamerali aj na integráciu mobilných služieb Huawei v rámci konkrétnej bankovej aplikácie.

  1. George Slovakia od Slovenskej sporiteľne
  2. SmartBanking od ČSOB
  3. Tatra banka od Tatra banky
SLSP
1. miesto: George od SLSP | Zdroj: Miroslav Schwamberg
CSOB
2. miesto: SmartBanking od ČSOB | Zdroj: Miroslav Schwamberg
Tatra banka
3. miesto: Tatra banka | Zdroj: Miroslav Schwamberg

“Veľmi si vážime spoluprácu so všetkými bankami pôsobiacimi na Slovensku. Vďaka nej môžu aj užívatelia najnovších mobilných zariadení HUAWEI pristupovať k svojím účtom, aktívne využívať všetky benefity a inovatívne funkcie mobilného bankovníctva.

Pri hodnotení bankových aplikácii v obchode AppGallery sme zohľadňovali mnohé kritéria, avšak nakoniec rozhodovala predovšetkým komplexita aplikácie dostupnej na našej platforme a to z pohľadu klienta tej ktorej banky. Rozdiely medzi jednotlivými priečkami v rebríčku sú skutočne minimálne, s čistým svedomím odporúčame ktorúkoľvek z TOP 3 aplikácií. Víťazom sa stala appka George od Slovenskej Sporiteľne, ktorá sa v AppGallery aj zásluhou poslednej aktualizácie (pribudla napríklad služba „pay me“) teší veľkej pozornosti. K dnešnému dňu si ju stiahlo takmer 100,000 užívateľov.”

David Liška, HMS Ecosystem Leader, Huawei Slovensko

Pomôžeme tam, kde je to potrebné

Minulý rok bol náročný pre všetkých. Sme radi, že sme ho v zdraví prekonali. Nie všetci mali rovnaké šťastie. Preto sme sa rozhodli podporiť OZ IPčko sumou 2 centy za každého hlasujúceho v ankete. Spoločne sme tak vyzbierali sumu 1013,20 €, ktorá poputuje na dobrú vec. Ďakujeme!

IPCKO
Takto sme odovzdali vyzbierané peniaze pre IPčko | Zdroj: Miroslav Schwamberg

30.3.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+