MojAndroid

Zlatistá farba, chmeľová aróma, horká chuť a prírodné zloženie vody, sladu a chmeľu, je to čo robí z piva ideálny nápoj pre mužov na každý deň aj sviatok. A vybrať si ideálnu reštauráciu na romantickú večeru vo dvojici, alebo štýlový podnik na posedenie s kamarátmi odteraz uľahčí jednoduchá aplikácia Dáme pivo.

dame-pivo

„Cieľom aplikácie je vytvoriť spoločný priestor, kde sa môžu jednotlivé podniky a reštaurácie odprezentovať a umožniť milovníkom piva získať rýchly prehľad o všetkých dobrých miestach, kde si môžu pivo vychutnať. Na portál sa môže každá prevádzka zaregistrovať aj sama, pomocou jednoduchého formulára. Následne má prístup k svojmu profilu, vie ho upravovať a prezentovať svoje novinky,“ uviedla Jitka Nemečková, manažérka komunikácie Pivovarov Topvar. „Všetkým milovníkom piva želáme im, aby im damepivo.sk dobre slúžila a uľahčovala cestu k skvelému čapovanému pivu,“ dodáva.

Milovníci piva majú možnosť nájsť na mape prevádzku, ktorú hľadajú alebo sa nechať prekvapiť náhodným výberom. Aplikácia je k dispozícii na internetovej stránke www.damepivo.sk, aj na stiahnutie do smartfónov. Odkaz na jej stiahnutie nájdete nižšie.

Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.4
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: TS

30.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+