MojAndroid

Tak, ako sme prednedávnom informovali o pripravovaných projektoch, slovenský mediálny trh sa rozrástol o ďalšiu, veľmi dlho očakávanú, Android aplikáciu spravodajskej televízie TA3. Aplikácia prináša pohľad do spravodajského sveta z kuchyne spravodajskej televízie TA3, ktorá pod spoločnosťou C.E.N. vstúpila na slovenský trh v septembri roku 2001.

Aplikáciu sme očakávali už od septembra minulého roku, kedy televízia prešla zmenou vizuálu a na svojej stránke avizovala príchod aplikácie pre Android. TA3 aplikácia je, dúfajme, len v prvej, testovacej verzii, pretože úprimne povedané, po jej nainštalovaní, po prvotnom nadšení, prišlo mierne sklamanie.

V aplikácii TA3 nájdete aktuálne správy a reportáže, ktoré sú vysokým prínosom. V záložkách môžete nájsť ešte archív relácie „Téma dňa“ a online vysielanie televízie, tentoraz už bez porúch zvuku, ktoré sprevádzali spustenie LIVE online vysielania na webe. Žiaľ, nenájdete tu archív, viac relácií, podrobnosti, možnosť vyhľadávania, možnosť prihlásenia. Pri živom online vysielaní nie je možnosť prejsť na režim celej obrazovky, pokiaľ máte vypnuté otáčanie obrazovky. Video sa prehráva, v spravodajskom slede, bez problémov, no taktiež má obmedzené možnosti.

Napriek tomu sme veľmi radi, že sa aplikácia objavila a veríme, že už čoskoro sa dočkáme plnohodnotnejších, rozširujúcich funkcií, ktoré uspokoja aj náročnejších používateľov Android zariadení.

Zdroj, foto: Android Market, Aplikácia TA3

TA3
SCR
Verzia 1.0 (21. 2. 2012)
Veľkosť 374 kB
2.2+

Zadarmo

23.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+