MojAndroid

Aplikácia Rádio Lumen prináša jednoduchý pohľad na vysielanie kresťanského rádia a zároveň si môžete toto vďaka internetovému streamu prehrať aj vo vašom Android zariadení. Aplikáciu prináša vývojársky tím Apptives, ktorý poznáme z takých overených aplikácií ako je Rádio_FM alebo Radia.sk.

Aplikácia Rádio Lumen ponúka jednoduchú a zároveň vysoko účinnú aplikáciu prepojenú s internetovým streamom Rádia Lumen. Okrem živého vysielania v aplikácii nájdete aj zaujímavé výroky popredných kresťanských osobností, alebo si môžete pozrieť program rádia na niekoľko dní dopredu.

Prepojením so sociálnymi sieťami ako je Facebook alebo Twitter môžete svojich priateľov informovať o tom, čo práve počúvate, stačí pri aktuálnej relácii kliknúť na ikonku srdca na stránke streamu a už budú vaši priatelia vedieť, že práve počúvate Rádio Lumen aj s aktuálnym streamom a jeho popisom.

Aplikáciu Rádia Lumen hodnotíme ako veľmi vydarenú, jednoduchú a účinnú, ktorá poskytuje naozaj zaujímavý zážitok z vysielaného slova a piesní Rádia Lumen.

Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Rádio Lumen

17.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+