MojAndroid

Predčasné voľby sa blížia a s aplikáciami, ktoré sa venujú tejto tematike sa akoby roztrhlo vrece. Jednou z nich je aj aplikácia – volebný prieskum, anketa – od spoločnosti ManufakturApps – JaVolím Voľby 2012 NR SR.

Táto aplikácia vám ponúka pohľad do volebnej kuchyne politických strán, ich kandidátky a prieskum, ktorý vám napovie čo to o hlasovaní používateľov Android zariadení. Dozvedieť sa môžete preferencie strán, preferencie strán z vášho okolia, máte k dispozícii zoznam kandidátov, ale môžete si zistiť aj zoznam ľudí, ktorých možno poznáte zo svojho okolia.

Na stiahnutie kandidátov a ich údajov musíte použiť internetové pripojenie a trvať to celé može až tri minúty. Aby vám správne fungovali grafy, musíte doinštalovať ChartDroid aplikáciu.

Zaujímavá predvolebná aplikácia, ktorá má však len dočasné použitie, tento rok dokonca menej ako 10 dní.

 

Ja Volím – Voľby 2012 -NR SR
ManufakturApps
Verzia 1.3 (29. 2. 2012)
Veľkosť 559 kB
1.6+

Zadarmo
3.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+