MojAndroid

Spoločnosť Microsoft stále verí svojej komunikačnej službe Skype, ktorá bola priekopníkom v oblasti video hovorov. V blízkej dobe pre jej mobilnú verziu pripravuje zaujímavú funkciu, ktorá je zatiaľ dostupná pre desktopovú verziu aplikácie na platforme Windows. V mobilnej verzii pre Android a iOS platformu si ju môžete vyskúšať len v prípade, ak ste zaregistrovaný do Skype Insider programu. Úlohou funkcie je možnosť zdielať dianie na obrazovke vášho smartfónu s druhou osobou v rámci videohovoru. Môžete jej tak ukázať prezentáciu dokumentov, obrázkov, fotografií alebo vysvetliť postup ako niečo vyriešiť v operačnom systéme.

Microsoft tým chce Skype ešte viac priblížiť biznis klientele, pretože na rozdiel od služieb ako Messenger, Viber alebo WhatsApp takúto funkciu podporuje len platená verzia Slack alebo Zoom. Nie je potvrdené, kedy sa táto funkcia dostane do stabilnej verzie aplikácie, ale predpokladá sa, že najneskôr do mesiaca. Medzitým sa v nej napríklad zvýšil limit ľudí, ktorí sa môžu zúčastniť na videohovore z 25 na 50.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
15.4.2019
Zdroj: XDA-developers

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+