MojAndroid

Najvybavenejšie telefóny od Samsungu si teraz môžete zaobstarať výrazne lacnejšie. Samsung opäť ponúka výkup vášho starého zariadenia, kde k jeho výkupnej cene získate aj zaujímavý finančný bonus.

Akcia sa momentálne vzťahuje na aktuálne vlajkové lode. Či už ide o skladacie modely Galaxy Z Fold4 a Galaxy Z Flip4, alebo o sériu Galaxy S22. Odpredajom svojho starého telefónu môžete teraz získať bonus až do výšky 300 eur.

Skladací Samsung Galaxy Z Fold4 za 740 eur?

Nový Samsung Galaxy Z Fold4 vďaka tomu môže byť váš len za 740 eur v prípade, ak ho vymeníte za váš Galaxy Z Fold3. Výška výkupnej ceny v prvom rade závisí od toho, aký model vymieňate. 

Samsung Galaxy Z Fold4
Samsung Galaxy Z Fold4 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Napríklad za trojročný Samsung Galaxy S10 môžete dostať až 240 eur plus spomínaných 300 eur ako bonus. To znie naozaj veľmi zaujímavo. V prípade záujmu o Galaxy Z Flip4 je výška bonusu nastavená na 200 eur.

Séria Galaxy S22 s bonusom až do výšky 200 eur

Ak máte zálusk na nový Samsung série Galaxy S22, žiadny problém. Táto ponuka sa vzťahuje na všetky tri aktuálne modely. Samsung pridá k výkupnej cene vášho starého telefónu 200 eur, ak kupujete najvybavenejší Galaxy S22 Ultra. V prípade dvoch lacnejších modelov tejto série dostanete k výkupnej cene vášho starého smartfónu bonus vo výške 150 eur.

samsung trade-in
Zdroj: Samsung

Výška výkupnej ceny za váš starý telefón závisí aj od jeho stavu a príslušenstva, ktoré k nemu máte. Táto ponuka je zaujímavá aj pre majiteľov telefónov iných značiek, ktoré je možné taktiež odpredať a získať k nim bonusy v spomínaných výškach.

Samsung Galaxy S22 displej
Samsung Galaxy S22 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Všetky informácie o tejto ponuke nájdete na stránke www.novysamsung.sk. Tu si môžete pozrieť, akú sumu dostanete za váš starý telefón a taktiež aj zoznam modelov, ktoré je možné týmto spôsobom vymeniť.

Príďte si novinky pozrieť naživo na Smart Roadshow v Banskej Bystrici

Smart Roadshow sa po trojročnej prestávke vracia a po Košiciach mieri do Banskej Bystrice. V srdci stredného Slovenska budeme nielen my, ale príde tam aj Samsung a ukáže svoje najhorúcejšie zariadenia. Tešiť sa môžete napríklad na Galaxy Z Flip4, Z Fold4, najnovšie slúchadlá Galaxy Buds2 Pro, hodinky série Galaxy Watch5, Samsung Galaxy S22 Ultra či špičkový tablet Galaxy Tab S8 Ultra.

Takže neváhajte a príďte už 19. novembra 2022 do Banskej Bystrice, vidíme sa v hoteli Dixon****. Nezabudnite sa zadarmo registrovať, pretože chýbať nebude ani žrebovanie, v rámci ktorého môžete vyhrať hodnotné ceny.

8.11.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+