MojAndroid

Najnovšie smartfóny z radu Galaxy Note 20 sú už v predaji a Samsung spustil špeciálnu bonusovú akciu, v rámci ktorej môžu záujemcovia získať tieto novinky so zvýhodnením až 630 eur. Podmienkou je odpredanie starého zariadenia, akcia trvá do 31. októbra 2020 alebo do vypredania zásob.

Samsung Galaxy Note 20 už od 319 eur

V prípade, že sa rozhodnete odpredať svoj Samsung Galaxy Note 10+, ktorého najvyššia výkupná cena môže byť 630 eur a zároveň si kúpite nový Galaxy Note 20 v hodnote 949 eur, zaplatíte zaň 319 eur.

stary za novy note 10 plus

Výkupná cena 630 eur pre Samsung Galaxy Note 10+ platí len v prípade, že je zariadenie plne funkčné, bolo kupované v SR, máte k nemu kompletné príslušenstvo, je v záruke a bez akéhokoľvek poškodenia. Pokiaľ nie je nejaká z týchto podmienok splnená, výkupná cena sa znižuje.

Približné výkupné ceny ostatných Samsung smartfónov, ktoré spĺňajú všetky vyššie uvedené požiadavky:

Galaxy Note 10 523 eur
Galaxy Note 8 262 eur
Galaxy Note 9 410 eur
Galaxy S10 428 eur
Galaxy S10+ 465 eur
Galaxy S10e 385 eur

Odpredať je možné aj smartfóny iných značiek. Napríklad za iPhone 11 dostanete do 460 eur, prípadne za Huawei P30 Pro získate 426 eur. Ako protihodnotu Samsung zoberie aj zariadenia značiek Motorola, Sony, Honor a podobne.

Postup pri výkupe zariadenia

Záujemca si najskôr kúpi jedno zo zariadení série Galaxy Note 20 zo slovenskej distribúcie. Na stránke www.novysamsung.sk zaregistruje údaje o novom zariadení (IMEI, dátum kúpy, predajňu, kde ho kúpil) a nahrá kópiu pokladničného dokladu alebo faktúry.

Následne urobí registráciu starého zariadenia, ktoré chce odpredať. Na stránke www.novysamsung.sk zaregistruje všetky potrebné informácie o stave jeho zariadenia. Staré zariadenie môže odovzdať osobne v jednej z predajní výkupcu alebo zdarma prostredníctvom kuriéra.

Náš tip
Samsung Galaxy S20: Nová aktualizácia prináša nadstavbu One UI 2.5 [DOPLNENÉ: Zoznam ďalších modelov]

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+