MojAndroid

Nosiť tablet v dnešnej dobe už nie je “in.” Je to minimálne nepraktické. Smartfón má teraz vo vrecku už takmer každý. Mať možnosť ho otvoriť a využívať veľký displej, ktorý má takmer uhlopriečku menšieho tabletu, určite nie je na škodu.

Skladacie telefóny s ohybnými displejmi ale ponúkajú aj opačný pohľad. V zatvorenom stave môžu byť príjemné kompaktné, po otvorení zase ponúknu displej, ktorý sa od bežného displeja v bežných smartfónoch veľmi nelíši.

A práve tieto dva varianty máte na výber aj v ponuke Samsungu. Konkrétne v ich štvrtej generácii smartfónov s ohybným displejom. Galaxy Z Fold4 a Galaxy Z Flip4 sú tu a doslova valcujú trh s ohybnými telefónmi.

Skladacia konštrukcia spoločne s ohybným displejom so sebou prináša oveľa viac výhod, ktoré prispejú k vyššiemu pohodliu, efektívnejšej práci či dokonca zaujímavým novinkám vo fotení. Aké to sú? To sa dozviete v našom videu.

8.12.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+