MojAndroid

Spoločnosť Samsung predstavila na CES 2017 zaujímavé prenosné zariadenia. Reproduktor Level Box Slim odolný voči vode je doplnený o zaujímavú mobilnú tlačiareň Image Stamp. Ide tak o vhodnú výbavu pre letné radovánky pri vode alebo v prírode.

Samsung Level Box Slim

Reproduktor Level Box Slim ponúka kompaktné rozmery a slúži ako vylepšenie pre vstavaný reproduktor vo vašom telefóne. Ponúka odolnosť voči vode IPX7, vďaka čomu je dokonca možné ponoriť ho do vody bez trvalých následkov. Takáto odolnosť sa ale zrejme podpíše aj pod kvalitu zvuku, no na pláž či na kúpalisko sa bude určite hodiť. Reproduktor ponúka batériu s kapacitou 2 600 mAh, ktorá by sa mala postarať až o 30 hodín prehrávania. To je skutočne fantastická hodnota a pri bežnom používaní vám na jedno nabitie môže vydržať aj celú dovolenku. Reproduktor je tiež možné používať ako externú batériu, čo je tiež veľmi šikovná funkcia navyše.

Samsung Image Stamp

Ak vám chýbajú fyzické fotografie, Samsung má odpoveď aj pre vás. Image Stamp je kompaktná a prenosná tlačiareň fotografií. Stačí smartfón spojiť s tlačiarňou cez NFC alebo Wi-Fi a môžete začať tlačiť. Novinka od Samsungu ponúka aj tlač fotografií vo formáte 16:9, čo je tiež zlepšenie oproti štandardnému formátu 3:2, ktoré ponúkajú podobné prenosné tlačiarne. Image Stamp okrem toho umožňuje vytlačiť na fotografií QR kód s dodatočnými informáciami, ako napríklad s GPS súradnicami lokality, kde bola fotografia zhotovená.

samsung-image-stamp-1

Viac informácií zatiaľ o týchto novinkách nemáme. Nevieme ani to, koľko budú stáť, no predávať by sa mali už začiatkom tohto roka, takže na bližšie informácie zrejme nebudeme čakať veľmi dlho.

Zdroj: Samsung via Android Authority

9.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+