MojAndroid

Špeciálne edície vlajkových smartfónov, smart hodiniek a bezdrôtových slúchadiel nie sú pre spoločnosť Samsung ničím novým. Na juhokórejskom trhu teraz podľa portálu GizmoChina predstavili špeciálnu edíciu svojho najnovšieho vlajkového smartfónu Samsung Galaxy S23 Ultra BMW M Edition.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy S23 Ultra | Zdroj: Michal Chabada

Špeciálna edícia Samsung Galaxy S23 Ultra BMW M Edition sa líši len príslušenstvom

Špeciálna edícia smartfónu prináša niekoľko zmien vo vzhľade, ale aj ovládaní zariadenia v porovnaní so štandardným prevedením. Samozrejme sa prispôsobenie prejavilo na cene, ktorá je v prepočte 1300 dolárov. Limitovanú edíciu nedávno predstaveného modelu Samsung Galaxy S23 Ultra bude možné v Južnej Kórei kúpiť od 13. februára 2023.

Značka vyrobí iba 1000 kusov limitovanej edície. Bude k dispozícii v jednej verzii s 12 GB RAM a 512 GB vnútorným úložiskom. Čo sa týka rozdielov medzi bežným variantom a BMW M Edition, tak v hardvéri žiadne nenájdete. Značka urobila iba niekoľko vylepšení v balení a vzhľade zariadenia. Zariadenie špeciálnej edície sa dodáva s baliacim boxom symbolizujúcim BMW.

Samsung Galaxy S23 Ultra BMW M Edition
BMW M3 E30 | Zdroj: GizmoChina.com

K dispozícii je napríklad pevné puzdro s ľadvinovou mriežkou a dizajnom kapoty automobilu BMW M3 E30. Súčasťou telefónu je šesť odznakov reprezentujúcich rôzne éry výkonných automobilov BMW. Samotný smartfón má animáciu bootovania podľa vzoru pôvodného auta BMW M3. V balení je miniatúrny vzduchový kompresor, analógové hodinky, držiak na slnečné okuliare, plagát, fotokniha, kľúčenka, a kovový emblém „We Are M.

Samsung Galaxy S23 Ultra BMW M Edition
Balenie Galaxy S23 Ultra BMW M Edition | Zdroj: AndroidAuthority.com

Zákazníci dostanú aj poukaz na štartovací balíček do autoškoly BMW Driving Center v Incheone v Južnej Kórei. Kvalifikovaný inštruktor v tejto autoškole im poskytne fundované rady, ako zlepšiť ich jazdu na BMW automobiloch. Mimo Južnej Kórei sa špeciálna edícia Samsungu Galaxy S23 Ultra s najväčšou pravdepodobnosťou neobjaví.

Náš tip
Už čoskoro si na Androide zahráte hry pre konzolu Sony PlayStation Vita
10.2.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+