MojAndroid

Aj vy ste majiteľom inteligentných hodiniek, bluetooth slúchadla či iného príslušenstva, bez ktorého s neviete predstaviť svoj deň? Tak sa vám určite aspoň raz za čas stane, že sa v strede dňa ocitnete s vybitým zariadením v dlani a nemáte si ho ako nabiť. Samsung tento problém vyriešil po svojom a na trh chce priniesť kábel Samsung Power Sharing. Tým môžete svoje príslušenstvo nabiť priamo zo smartfónu či tabletu, ktorý má batérie často aj viac, ako vám cez deň treba. Samozrejme, Samsung myslel aj na to, že by ste nabíjanie nemuseli odhadnúť, a tak v sprievodnej aplikácii prináša funkciu, ktorá vám umožní nastaviť úroveň batérie, ktorá má byť v zariadení ponechaná, či inými slovami, úroveň batérie, ktorú môže aplikácia minúť na nabitie pripojeného príslušenstva.

power-sharing

Príslušenstvo si budete môcť dobiť cez zariadenia Samsung Galaxy S5, Galaxy Tab S 10.5, Galaxy Tab S 8.4, Galaxy Alpha, Galaxy Avant alebo Galaxy Note 4, pričom je otázne, či táto aplikácia nebude fungovať aj na iných zariadeniach po nainštalovaní cez .apk súbor. Cena Samsung Power Sharing kábla zatiaľ nie je známa, no bude zrejme niekde okolo sumy 20 dolárov.

Zdroj: PocketNow

23.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+