MojAndroid

Samsung spúšťa od dnes, 16. septembra, dve zaujímavé akcie pre všetkých záujemcov o modely z radu Galaxy S10. Ku kúpe smartfónu z radu Galaxy S10 dostanú hodinky Galaxy Watch Active zdarma alebo môžu získať späť až 920 eur.

Noví majitelia smartfónov Galaxy S10 navyše získajú službu YouTube Premium na štyri mesiace bez poplatku. Obe akcie sú limitované termínom alebo vypredaním zásob a nie je možné ich vzájomne kombinovať.

Tri týždne v znamení Galaxy Watch Active

Prvá akcia prebieha v internetovom obchode a v značkových predajniach Samsung. Ak si záujemca zakúpi jeden z modelov Galaxy S10e I S10 I S10+, dostane športové hodinky Samsung Galaxy Watch Active zadarmo. Akcia prebieha od 16. septembra do 6. októbra alebo do vypredania zásob.

Vymeňte starý za nový

Druhá akcia je jesennou verziou obľúbenej akcie Vymeňte starý za nový. Záujemca o nový Samsung Galaxy S10e I S10 I S10+ môže získať až 920 eur späť pri odpredaní svojho starého telefónu. Suma 920 eur reprezentuje najvyššiu možnú výkupnú cenu použitého a funkčného zariadenia iPhone XS Max. V priebehu tejto akcie pritom za svoje staršie modely vybraných konkurenčných značiek a vybrané rady Galaxy získate vyššiu cenu než pri bežnom výkupe.

samsung akcia youtube premium 4 mesiace zadarmo

Súčasťou tejto akcie je aj cashback vo výške až 150 eur, ktorý môže využiť tiež záujemca, ktorý nemá staré zariadenie, ktoré by mohol odpredať. Navyše všetci, ktorí využijú tieto akcie a zakúpia si jeden z modelov radu Galaxy S10, získajú ako bonus službu YouTube Premium na štyri mesiace zadarmo.

Akcia platí do konca októbra

Akcia Vymeňte starý za nový prebieha od 16. septembra do 31. októbra alebo do vyčerpania bonusov. Celý postup registrácie a ďalšie informácie o akcii sú dispozícii na stránke www.novysamsung.sk.

16.9.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+