MojAndroid

V posledný deň konania výstavy MWC 2014 v Barcelone rozhodovala odborná komisia o tom najlepšom, čo sa na výstaviskách prezentovalo. Hoci výrobcovia predstavili naozaj skvostné smartfóny i tablety, ani jeden z nich si nezaslúžil ocenenie Najlepšie zariadenie z MWC 2014. To si totižto odniesol náramok Samsung Gear Fit! A podľa nás zaslúžene…

Samsung-Gear-fit-obr9

Samsung Gear Fit je totižto prvé inteligentné príslušenstvo s ohnutým displejom. Konkrétne v tomto zariadení je použitý 1,8-palcový Super AMOLED displej s rozlíšením 432 x 128 pixelov, ktorý je ohnutý do takého tvaru, aby sa náramok pohodlne nosil na ruke. Zaujímavými sú aj funkcie tohto náramku, ktoré z neho robia nielen vzdialené centrum notifikácií pre váš Samsung smartfón, ale aj zdravotného poradcu, ktorý vám v reálnom čase dokáže odmerať tep alebo kontrolovať váš spánok. Viac si o tomto zariadení môžete prečítať v našom článku Samsung Gear Fit: Fitness náramok s ohnutým displejom [MWC 2014] [Živé foto].

Náš tip
MWC 2014 Barcelona: Novinky, ktoré by som hneď zobral domov – článok od nášho šéfredaktora Michala

Zdroj: AndroidCentral

28.2.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+