MojAndroid

Kórejská stránka podpory pre Samsung Galaxy Z Flip 5G už existuje a GSMArena z nej vytiahla prvé informácie. Predpokladá sa, že tento telefón bude oficiálne predstavený 5. augusta, spolu so Samsung Galaxy Note 20.

Samsung Galaxy Z Flip

Samsung Galaxy Z Flip 5G na kórejskej stránke

Na nej nájdete informácie o tom, že telefón bude mať sériové číslo F707N. Stránka však neobsahuje žiadne konkrétne špecifikácie o tom, čo bude poháňať tento sklápací telefón. Telefón už získal certifikáciu TENAA, čo je schvaľovací úrad pre elektroniku, odkiaľ máme viac informácií.

Napríklad aj o tom, že telefón bude mať šesť sériových čísel, medzi ktorými je aj SM-F7070. Ďalej sa vie, že telefón bude obsahovať 1,05″ sekundárnu obrazovku, dve batérie – 2500 a 704 mAh v porovnaní s 3300 mAh batériou, ktorú má momentálne dostupný Samsung Galaxy Z Flip v 4G verzii.

Špecifikácie Samsung Galaxy Z Flip 5G
Špecifikácie nového sklápacieho telefónu od Samsungu

Všetky špecifikácie nie sú verejne dostupné zo zápisu v TENAA, ale GSMArena ich už má. Telefón má dostať Snapdragon 865+ a hlavný displej by mal mať 6,7″ a bude na technológii AMOLED s rozlíšeným 2636×1080 pixelov.

Sekundárna obrazovka má byť menšia ako v 4G verzii, ale ponechá si rovnaké rozlíšenie – 300×112 pixelov. Selfie kamera sa dočká vylepšenia a to z predchádzajúcich 10 MP na 12 MP. Hlavné kamery budú po novom 12 a 10 MP. Váha, rozmery a ostatné parametre sa meniť nebudú. Uvidíme, aká bude cena a či bude vyššia alebo nižšia ako cena pri spustení u nás. Tá je momentálne nasledovná:

Náš tip
Samsung Galaxy Z Flip vs Motorola razr: Výbava vs štýl | Porovnanie

28.6.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+