MojAndroid
Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

Fotoaparáty: S pomocnou rukou softvéru

Na zadnej strane nájdeme iba jeden snímač. Ten disponuje rozlíšením 16 MP (clona f/1.7) a za dobrého svetla produkuje skutočne skvelé fotografie. Tým však očividne napomáha softvér. Agresívnejší post-processing je viditeľný, najmä pokiaľ ide o sýtosť farieb, ostrosť a dynamický rozsah.

Samsung Xcover 4S fotografovanie

Fotografie však majú dostatok detailov a vyzerajú veľmi dobre. Horšie je to za slabého svetla, keď bádame absenciu akejkoľvek stabilizácie obrazu. Problém nerobila predná 5 MP kamera (clona f/2.2), ktorá je ako stvorená pre milovníkov občasných “selfies”.

Pomerne dobre funguje aj portrétny režim, pokiaľ máte pevnú ruku. Video je možné nahrávať v rozlíšení 1080p pri snímkovej frekvencii 30 FPS. Výsledné video je často roztrasené a telefón máva počas nahrávania problémy s automatickým zaostrovaním.

Testovacie fotografie:

Predný fotoaparát:

Samsung Galaxy Xcover 4s testovacia fotografia (19)_výsledok

Testovacie video:

Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

23.8.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+