MojAndroid

Samsung včera predstavil svoje 2 vlajkové lode Samsung Galaxy S9 a S9+. A hoci o cenách, dostupnosti a akciách sme vás informovali už vo včerajšom článku, dnes sú tu čerstvé informácie od operátorov.

Telekom

Novinky predstavené včera večer na Mobile World Congresse v Barcelone zaradí Telekom do ponuky 16. marca 2018. Avšak keď si smartfón predobjednáte, dostanete sa k novinkám už o 7 dní skôr.

Telekom v spolupráci so Samsungom ponúkajú aj bonus do výšky 500 € – prvých 100 € získa zákazník v rámci predpredaja a ďalšiu sumu do výšky 400 € môže získať pri odpredaji starého telefónu. Záujemcovia si môžu predobjednať smartfón priamo na stránke Telekomu www.telekom.sk/predpredaj/samsung-galaxy-s9 a bonus si uplatnia cez samostatnú stránku www.novysamsung.sk.

Klienti v Telekome môžu novinky získať v nasledovných cenách/verziách:

  • Samsung GALAXY S9 bude k dispozícii v pamäťovej verzii 64 GB v dvoch farbách: Black a Purple.
  • Samsung GALAXY S9+ bude k dispozícii v pamäťovej verzii 64 GB v jednej farbe: Black.
  • oba modely budú predávané iba v single-SIM verzii

Orange

V Orangei štartuje dnes predpredaj noviniek, pričom s paušálmi Go Europe ich v Orangei zákazníci môžu mať už od 459 eur. Predobjednávky sa dajú využiť od dnes až do 15. marca, pričom oficiálny predaj sa spustí 16. marca. Zákazníci si zároveň môžu uplatniť bonus až do výšky 500 eur.

Ako získať bonus 500 eur?

Stačí, aby po obdržaní predobjednaného Samsung Galaxy S9 alebo Galaxy S9+ na stránke www.novysamsung.sk zaregistrovali IMEI svojho nového zariadenia, jeho pokladničný doklad, ako aj stav starého zariadenia, ktoré chcú odpredať. Po schválení potrebných dokladov bude zákazníkovi zaslaná suma až do výšky 500 eur.

Čiastka 500 eur bola vypočítaná na základe najvyššej výkupnej ceny používaného zariadenia Samsung Galaxy S8+ spolu so Samsung bonusom.

Samsung Galaxy S9 bude v predaji za plnú cenu 849 eur a väčší model Samsung Galaxy S9 + za 949 eur. Orange neplánuje predávať DualSIM verzie S9/S9+.

  • V Orangei ponúkajú S9 v 2 farbách Midnight Black a Lilac Purple. Pre S9 je 4 GB pamäť RAM a 64 GB interné úložisko + možnosť microSD karty do 256GB,
  • S9+ iba vo farbe Midnight Black. Pre S9+ je 6 GB pamäť RAM a 64 GB interné úložisko + možnosť microSD karty do 256GB.

O2

U operátora O2 si môžu zákazníci od 26. februára do 15. marca predobjednať Samsung Galaxy S9 alebo S9+.

“Predobjednávkou získavajú zákazníci hneď dve výhody. Smartfóny Samsung S9 alebo S9+ budú môcť mať k dispozícii až do 7 dní skôr pred štartom oficiálneho predaja a zároveň môžu využiť aj bonus až do výšky 500 eur, ktorý si môžu ešte navýšiť o bonus k svojmu programu O2 Paušál alebo O2 Dáta. Zákazníci si novinky môžu predobjednať na: https://soda.o2.sk. Viac informácií o predpredaji nájdete na uvedenom linku,“ uviedla pre náš portál MojAndroid.sk hovorkyňa O2 Tereza Molnár.

Článok postupne dopĺňame

Zdroj: Tlačové správy

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+