MojAndroid

Samsung pred malou chvíľou predstavil na výstave MWC 2018 v Barcelone svoje nové vlajkové lode Samsung Galaxy S9, S9+, ale aj novú generáciu dokovacej stanice DeX Pad. Ich špecifikácie a nové funkcie sme vám predstavili v predošlom článku, ktorý určite neprehliadnite. Zostáva ešte predstaviť ceny a dostupnosť zariadení na Slovensku.

Na našom trhu si budete môcť Galaxy S9 a S9+ kúpiť v dvoch verziách, a to 64 GB (v predaji od 16. marca 2018) a 256 GB (v predaji od 23. marca 2018). Obidve verzie budú dostupné v troch farbách – Midnight Black, Coral Blue a novej farbe Lilac Purple. Ich odporúčané maloobchodné ceny sú nasledovné:

  • Samsung Galaxy S9 64 GB – 849 Eur
  • Samsung Galaxy S9 256 GB – 949 Eur
  • Samsung Galaxy S9+ 64 GB – 949 Eur
  • Samsung Galaxy S9+ 256 GB – 1049 Eur
  • Dokovací systém Dex Pad bude na Slovensku dostupný v apríli za odporúčanú maloobchodnú cenu 99 Eur.

Predobjednávky

Na Slovensku sa bude dať predobjednať smartfóny Samsung Galaxy S9 a S9+ v 64 GB verzii v rámci špeciálnej ponuky. Dodať vám ju môžu o 7 dní skôr, ako bude oficiálne spustenie predaja. Okrem toho, cez stránku www.novysamsung.sk môžete odpredať používaný telefón a k výkupnej cene získať bonus 100 Eur. Ďalšie informácie a podmienky predobjednávky dostanete na www.novysamsung.sk.

Za pozvanie na MWC 2018 ďakujeme spoločnostiam Orange a Samsung.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+