MojAndroid

Juhokórejský gigant Samsung práve vypustil ďalšiu aktualizáciu pre ich model Samsung Galaxy S8. Aktualizovaná bola bezpečnostná záplata a vylepšenia sa dotkli aj fotoaparátu.

Vylepšenia fotoaparátu

Jedná sa už o druhý update za posledné dva týždne. Predchádzajúci update bol pritom oficiálne sprístupnený 18. marca. Ďalšiu aktualizáciu pre túto dvojročnú vlajkovú loď môžete očakávať onedlho aj u nás. Pred mesiacom sme sa dočkali Androidu 9.0 Pie pre toto zariadenie, ktorý prostredie zahalil do zbrusu nového OneUI. Navyše, po aktualizácii sa máme dočkať stabilnejšieho fotoaparátu. Pokiaľ by vaše konkrétne zariadenie update už obdržalo, nezabudnite nás o tom informovať dolu v komentároch!

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
1.4.2019
Zdroj: GSM Arena
 • Jakub Findra

  mate 20 pro neviete kedy sa dockam emui 9.1??

 • Rado

  Dnes aktualizácia na sgs8 na android9 + one ui. Veľká paráda. Som rád, že aj na 2 roky staré zariadenia samsung stále nezabúda.

 • Mário

  A note 9 stale nic. Drbne ma.

 • Michal Havran Loučičan

  A to že Pie doniesol Dolby Atmos nespomeniete? Bože konečne sme sa dočkali, taká úžasná správa 😊😊😊😊😊

  • disq

   Toto je správa o zlepšenej stabilizácii aplikácie fotoaparátu, nie o PIE, o podpore Dolby Atmos sa už písalo v súvislosti s PIE. Mne sa páči možnosť rozsvietenia displeja zdvihnutím zo stola. Škoda, že Samsung neimplementoval Digital Wellbeing s Wind Down, aj keď sa dá stiahnuť appka na to. Takisto podpora pre Bluetooth delay, zapamätanie si hlasitosti pre jednotlivé zariadenia, podpora HEIF, HEVC video, malé tlačidlo pre zmenu otočenia obrazovky, pokiaľ telefón nakloním, samozrejme ONE UI, tmavý režim, možnosť ovládania gestami, všetky aplikácie by na PIE mali bežať cez HTTPS, nové emoji, atď., atď., adaptívna batéria, podsvietenie, lepší výber textu, vylepšený ART, zmien bolo dosť a myslím si, že tak dosť používateľov S8/+ ešte pár mesiacov poslúži bez nutkania prechodu na nové zariadenie.

 • Michal Kučmina

  Ahojte.. takze pred dvoma dňami mi prišla aktualizácia na Samsung galaxy A7 2018. Takže nielen vlajkova lod ma Android 9.0 pie s Oneui a Dolby Atmos. A7 2018 ma tiež. Páčia sa mi zábavné nálepky pri selfy foteni.. a naozaj tam niečo s tym softvérom spravili..foti to lepšie. Aktualizácia mala nejakych 1040Mb.. ale klobuk dole. Negativne co som si všimol je 4G hovor.. nejak ma zo začiatku hovoru ľudia nepocuju .. prepol som na 3g a pohoda.

+