MojAndroid

Prvé správy o plánoch spoločnosti Samsung ohľadom aktualizácie na systém Android 8.0 Oreo sa rozšírili približne pred dvoma týždňami. Teraz sú tu ďalšie informácie pre majiteľov vlajkových modelov Samsung Galaxy S8 a S8+. Spoločnosť Samsung intenzívne pracuje na aktualizácii a aktuálne pripravuje už beta program danej aktualizácie.

Zatiaľ pre vlajkové smartfóny

Náš tip
Samsung predstavil superultraširoký 49-palcový herný monitor

Dve nové verzie firmvéru označené číslami, ktoré sa často používajú pre beta verzie boli zaznamenané na portáli SamMobile. Ide o G950FXXE1ZQI7 a G955FXXU1ZQI7. Zdá sa, že písmeno “Z” v rámci kódového označenia sa používa práve na označenie skutočnosti, že ide o beta verziu.

Kliknutím na obrázok môžete zobraziť všetky požívateľské recenzie smartfónu Samsung Galaxy S8.

Spoločnosť Samsung uviedla minulý rok na trh obdobným spôsobom aj beta verziu aktualizovaného softvéru pre Samsung Galaxy S7 a S7 Edge. Avšak finálna verejná verzia aktualizácie bola dodaná vo vlnách až počas niekoľkých nasledujúcich mesiacov. Očakávame, že podobný priebeh bude mať aj aktualizácia pre súčasné vlajkové lode. Zákazníci si tak budú musieť počkať ešte niekoľko mesiacov. Predpoklad aktualizácie je koniec roka 2017.

Náš tip
Samsung Gear Fit 2 Pro | TESTUJEME, PÝTAJTE SA
Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Samsung Galax S8+.

Napriek tejto skutočnosti je to pozitívna správa a to najmä pre beta testerov spoločnosti Samsung. Tí by sa mohli prvých zostavení dočkať už v priebehu nasledujúcich týždňov. Presný a oficiálny dátum novej aktualizácie na systém Android 8.0 Oreo spolu s novou verziou nadstavby Samsung Experience od výrobcu však zatiaľ nie je známy.

Zdroj: phonearena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
21.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+