MojAndroid

Samsung sa znovu pochlapil a svoje vlaňajšie vlajkové lode aktualizuje s čerstvými bezpečnostnými opravami od Google. Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge by tak v týchto dňoch mali dostať aktualizáciu, ktorá prinesie najčerstvejšie bezpečnostné záplaty.

Náš tip
Kúpte si v lete Samsung Galaxy S7 alebo S7 edge a Samsung vám vráti 129 EUR

Ako vždy, aj teraz odporúčame aktualizáciu nainštalovať všetkým majiteľom týchto smartfónov. Ide zväčša o menší update, ktorý nijako nemení funkcionalitu zariadenia, no vykonáva dôležité zmeny pod povrchom. Google takto pravidelne vydáva bezpečnostné záplaty, ktoré majú opraviť zistené alebo potenciálne bezpečnostné hrozby v systéme Android.

Najnovší update opravuje až 96 bežných chýb v systéme Android a až 23 bezpečnostných nedostatkov vo vlastnom systéme od Samsungu. Aktualizácia je zatiaľ dostupná pre zariadenia amerického operátora T-Mobile, no je zrejme iba otázkou času, kým sa rozšíri aj na ďalšie verzie do celého sveta. Ak uvidíte, že je aktualizácia dostupná aj pre váš telefón, nemusíte váhať. Čím skôr si ju nainštalujete, tým rýchlejšie budete mať bezpečnejší telefón. Uistite sa ale, že ho máte dostatočne nabitý a že ste pripojení k stabilnej Wi-Fi sieti, aby ste nevyčerpali veľa dát z vášho balíčka a aby sa vám telefón počas aktualizácie nevybil, čo by mohlo spôsobiť problémy v systéme.

Zdroj: SamMobile

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
5.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+