MojAndroid

Aktualizácia s nadstavbou One UI 3.1 pre tablety Samsung Galaxy Tab S7 Galaxy Tab S7+bola v týchto dňoch spustená v Južnej Kórei. V blízkej dobe by mala doraziť aj do ďalších regiónov. Portál Phonearena odhalil, že okrem štandardných noviniek nadstavby prináša aj dve špeciálne funkcie určené priamo pre tablety.

Samsung Galaxy Tab S7+

Sekundárny displej pre PC so systémom Windows 10

Prvá nadštandardná funkcia sa týka prepojenia tabletov so systémom Windows 10. Vďaka spolupráci so spoločnosťou Microsoft ponúka Samsung vo svojich zariadeniach napríklad možnosť ich kompletného ovládania priamo z PC. Aby toho nebolo málo, tak pridáva funkciu, ktorú poznajú majitelia konkurenčných tabletov Apple Ipad pod označením Sidecar. Vďaka nej sa stane z iPadu sekundárny displej pre ich MacBook.

Samsung Galaxy Tab S7 One UI 3.1 sekudnárny displej

Používatelia tabletov  Galaxy Tab S7 budú môcť zase používať túto funkciu pre rozšírenie režimu používateľského rozhrania na počítači so systémom Windows. Ak ju povolia, funkcia rozšíreného režimu spôsobí, že sa Galaxy Tab S7 alebo S7 + budú chovať ako bezdrôtový sekundárny displej k počítaču so systémom Windows 10. Používatelia tak budú môcť svoj tablet Galaxy Tab kedykoľvek použiť ako ľahký a prenosný sekundárny displej. To malo zvýšiť ich produktivitu napríklad na cestách.

Bezdrôtové zdieľanie klávesnice so smartfónom

Jednou z najlepších funkcií tabletov Galaxy Tab S7 je možnosť plynulo pokračovať v práci, ktorú ste začali na tablete, na smartfónoch Galaxy. Táto možnosť je teraz rozšírená o možnosť bezdrôtového zdieľania originálnej klávesnice týchto tabletov so smartfónom. Hodí sa to napríklad v prípade, keď pracujete na dokumente vo svojom tablete, ale zároveň chcete poslať rýchlu správu z ich smarfónu. Stlačením klávesov „Cmd“ a „Lang“ na klávesnici sa rýchlo prepnete z tabletu do smartfónu a napíšete v ňom SMS správu. .

Samsung Galaxy Tab S7 One UI 3.1 klávesnica

Spoločnosť Samsung sa v rámci nadstavby One UI snaží prepájať viaceré zariadenia Galaxy vrátane smart príslušenstva. .Nedávno napríklad dostali slúchadla Galaxy Buds Pro funkciu automatického prepínania medzi aktívnymi zariadeniami. Tá automaticky spáruje bezdrôtové slúchadlá s akýmkoľvek zariadením, ktoré práve aktívne používate. Nemusíte to vďaka tomu robiť ručne v nastaveniach. Aktualizácia One UI 3.1 prinesie aj vylepšenia stability a zabezpečenia tabletov spolu s ďalšími menšími funkciami. Nadstavby One UI 3.1 sa dočkajú aj ďalšie vlajkové zariadenia Galaxy, napríklad na nová séria smartfónov Galaxy S21.

Náš tip
Pozor na nový malvér, ktorý sa šíri cez Android aplikáciu WhatsApp
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
26.1.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+