MojAndroid

Samsung Galaxy S5 začal aktualizáciu na Lollipop dostávať už niekedy koncom januára, no takmer okamžite sa na nový OS vzniesla vlna kritiky. Po update, Galaxy S5 nefungoval všetkým jeho majiteľom úplne bez problémov, viacerí používatelia zaznamenali problémy so stabilitou, pádmi aplikácií, či rýchlym vybíjaním batérie. Spoločnosť však tieto problémy ďalšími aktualizáciami neriešila, až teraz priznala, že problémy existujú a bude ich postupne opravovať.

Náš tip
Samsung Galaxy S5 dostáva Android 5.0 Lollipop aj na Slovensku

Aspoň tak to potvrdil Samsung na Twitter účte vo Veľkej Británii, kde používateľov informoval o postupnom uvoľňovaní “micro” updatov, ktoré budú adresovať konkrétne problémy a chyby. Otázne je, kedy sa podobných menších aktualizácii dočkáme aj u nás na Slovensku, predpokladáme však, že spoločnosť bude aktualizácie vydávať postupne a nepochybne sa časom objavia aj u nás. O ich dostupnosti vás samozrejme budeme informovať.

 

Zdroj: gsmarena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
4.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+