MojAndroid

Budúca vlajková loď Samsung Galaxy S5 je predmetom najrôznejších špekulácií už niekoľko mesiacov a je len veľmi ťažké rozdeliť informácie na tie, ktoré sa zakladajú na pravde a na tie, ktoré sa napokon ukážu ako úplný nezmysel. V súvislosti s novým modelom sa spomína kovová konštrukcia, 64 bitový Exynos čip alebo Snapdragon 805, 3 GB RAM, či 5 až 5,3 palcový displej s úctyhodným rozlíšením 2560 x 1440 pixlov. Kórejský portál ZDnet údajne odhaľuje ďalšie plány spoločnosti Samsung, podľa ktorých by mal byť neznámy smartfón s avizovaným rozlíšením predstavený počas veľtrhu Mobile World Congress 2014 v Barcelone. S najväčšou pravdepodobnosťou sa preto jedná o vlajkovú loď Galaxy S5.

Samsung

Tieto správy môžu byť v súlade s vyjadrením Eldara Murtazina, ruského novinára s pomerne výraznou pozíciou v mobilnom svete, ktorý nedávno zverejnil informácie, podľa ktorých sa Samsung Galaxy S5 dostane na trh koncom mesiaca apríl. Veľtrh spotrebnej elektroniky MWC 2014 sa totižto koná 24. – 27. februára, pričom spoločnosti trvá zhruba mesiac a pol, kým sa novinka vrámci prvej vlny dostane do sietí predajcov.

Náš tip
Samsung Galaxy S5 príde až koncom apríla, tvrdí Eldar Murtazin

Informácie treba samozrejme brať s istou dávkou odstupu, pretože niektoré technologické portály môžu rovnaké situácie využívať len na posilnenie svojho postavenia ako média. Každopádne, takéto špekulácie začnú výrazne naberať na intenzite. Niektoré sa budú stotožňovať a niektoré is budú protirečiť. Nakoniec nám nezostane nič iné, než počkať na oficiálne vyjadrenie spoločnosti.

Zdroj: sammobileZDnet

16.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+