MojAndroid

Spoločnosť Samsung uprednostnila čas pred kvalitou, a tak dnes začala vypúšťať aktualizáciu na Android 4.3 pre všetky svetové verzie Samsungu Galaxy SIII s množstvom chýb. Nedostatky a chyby v kóde, ktoré aktualizácia prináša, sú také veľké, že vám ju zatiaľ neodporúčame inštalovať! Pozrite sa spolu s nami, čo všetko je v novom aktualizačnom balíku nedokonalé.

Samsung_GalaxyS3_1

Android 4.3 pre Samsung Galaxy S3 prichádza s chybami ako menšia výdrž batérie, problémové Wi-Fi pripojenie, úbytok výkonu, či napríklad zamŕzanie zariadenia na uzamknutej obrazovke, ktoré sa dá vyriešiť len vybratím a opätovným vložením batérie. Používatelia, ktorí si svoje zariadenia aktualizovali (najmä v UK), píšu na zahraničné webstránky a Facebook nepríjemné skúsenosti s novou verziou systému a vyvarujú ďalších ľudí, aby svoje zariadenia zatiaľ neaktualizovali. Samsung si svoju chybu určite uvedomil a už v týchto chvíľach určite pracuje na oprave tejto aktualizácie. Čoskoro by sa oficiálneho Androidu 4.3 Jelly Bean mali dočkať aj majitelia zariadenia Samsung Galaxy Note II, o tejto aktualizácii však nie sú známe žiadne bližšie špecifikácie. Aktualizovali ste svoj smartfón aj vy? Aké problémy ste v novom systéme postrehli? Píšte nám svoje skúsenosti do komentárov pod tento článok!

Zdroj: SamMobile

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
13.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+