MojAndroid

Smartfón Samsung Galaxy S10e je najlacnejším smartfónom z radu Galaxy S10. Bol predstavený vo februári 2019, kedy okrem jedného chýbajúceho fotoaparátu a pár drobností priniesol špecifikácie vlajkovej lode. Aj napriek tomu, že od jeho vydania už čoskoro ubehnú dva roky, drží Samsung jeho softvér stále aktuálny.

Samsung Galaxy S10e titulka

Pre Samsung Galaxy S10e dorazila novembrová bezpečnostná záplata

Galaxy S10e dostáva novembrovú aktualizáciu pre verzie pod označením G970FXXU9DTJA a G970FXXU9DTJB. Update má veľkosť 262,54 MB a okrem novembrovej bezpečnostnej záplaty môže aktualizácia zlepšiť stabilitu systému, opraviť rôzne chyby v systéme, prípade optimalizovať výkon zariadenia.

Galaxy S10e aktualizacia

Aktualizáciu nainštalujete úplne jednoducho. Pred samotnou inštaláciou aktualizácie odporúčame mať vo vašom smartfóne dostatočne nabitú batériu a dostatok miesta. Počas inštalácie neodporúčame tento proces nijakým spôsobom prerušovať, aby ste tak predišli nepríjemnostiam a strate dát. Ak vám aktualizácia ešte neprišla, môžete si ju vyhľadať aj manuálne v nastaveniach.

Náš tip
Noví spojenci: Samsung si brúsi zuby na lacné čínske smartfóny

 

7.11.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+