MojAndroid

Spoločnosť Samsung otvorene kritizuje prítomnosť výrezov v horných častiach displejov. Vyzerá to tak, že Samsung si za svojou kritikou stojí, a pripravovaný Samsung Galaxy S10 bude príkladom, ako sa dá odstrániť výrez, a zároveň ponechať všetky, dnes už bežné vymoženosti.

Chystá Samsung niečo extra?

Na konferencii Samsung OLED Forum v Číne, ktorá sa konala 18. októbra, Samsung odhalil novú technológiu zobrazovačov, ktoré budú mať všetko – od senzora odtlačkov prstov, až po modul s predným fotoaparátom – to všetko priamo pod displejom, a bez čo i len najmenšieho výrezu. Mnohé patenty z minulosti už tomu naznačovali, a teraz veľa dostupných informácii nasvedčuje tomu, že sa aj naozaj dočkáme skutočne takého zariadenia, ktorý bude disponovať týmito futuristickými vlastnosťami.

Prítomnosť nových technológií

Nový zobrazovač bude mať schopnosť prenášať zvuk, nie je ale jasné, či výrobca myslel hlasitý reproduktor, alebo iba obyčajné slúchadlo, ktoré používame počas telefonických hovorov. Na druhú stranu sa zdá, že táto nová technológia nebude podporovať niečo, ako 3D skenovanie tváre pre bezpečnejšie odomknutie zariadenia. Samozrejme, nevieme so stopercentnou istotou povedať, či práve tento typ displeja bude použitý aj na Samsung Galaxy S10. Keďže sa však jedná o jubilejný, desiaty model, môžeme podobné prekvapenie očakávať. V prípade, že by sme mali ďalšie dôveryhodné informácie o tomto modeli, určite vás budeme informovať v podobe článku na našom webe.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Samsung Galaxy S7 a S7 Edge dostávajú októbrovú bezpečnostnú aktualizáciu
Náš tip
Samsung spustil výrobu čipsetov 7nm výrobným procesom s technológiou EUV
Náš tip
Samsung Galaxy A7 podporuje funkcie, ktoré budú dostupné pre Galaxy S9 a Note 9
20.10.2018
Zdroj: sammobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+