MojAndroid

Čo sa týka výroby smartfónov, predstavivosti sa medze nekladú a často takouto cestou vznikajú pozoruhodné experimenty a extravagantné modely, prípadne absolútne zbytočné kúsky. Ešte ďalej sa však dá zájsť, pokiaľ ste výrobcom príslušenstva. Kreativita nemá hraníc zjavne ani v Samsungu, kde sa pracuje na kryte s LED svetielkami.

Nielen na notifikácie

Ak sa sami sebe pýtate, načo by bol niekomu kryt s LED svetielkami, nie ste jediný. Kto si ale pamätá príslušenstvo Samsung z minulosti určite vie, že už tu niečo podobné bolo. Konkrétne sa jednalo o skladací obal, ktorý spredu svietil, pričom zobrazoval notifikácie a čas s dátumom.

Tentokrát už ale nebude svietiť predná strana. Obal bude len zozadu smartfónu, kde sa budú ukazovať všetky upozornenia. Hlavným pútačom na svietiaci kryt však nie je zobrazenie notifikácií, ale niečo, čo Samsung volá “The Emotional LED Lighting Effect”.

Nový LED kryt bude môcť okrem zobrazenia notifikácií aj imitovať nočnú oblohu
Nový LED kryt bude môcť okrem zobrazenia notifikácií aj imitovať nočnú oblohu

Žrút batérie pre všetky tri modely

Ako už dlhšie dobre vieme, nová vlajková loď od Samsungu príde v troch verziách: Galaxy S10, Galaxy S10+ a S10e. No a niekto v jeho vedení sa rozhodol, že absolútne úchvatný a plne užitočný kryt s LED svetielkami sa bude vyrábať pre všetky tri verzie.

The Emotional LED Lighting Effect je v skratke povedané imitácia nočnej oblohy na kryte mobilu. Okrem toho, že to má nulové praktické využitie, to bude ešte aj cucať šťavu z batérie. Ak ale predsa len niekto zatúžil mať takúto úžasnú vymoženosť, bude si ju môcť kúpiť už čoskoro.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Samsung Galaxy S10+ s 12 GB RAM v prvých benchmarkoch
Náš tip
Aké nové funkcie zvládne fotoaparát Samsungu Galaxy S10?
Náš tip
Samsung Galaxy Buds pravdepodobne nebudú potrebovať na nabíjanie kábel, Galaxy S10 bude mať reverzné nabíjanie
20.2.2019
Zdroj: Sammobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+