MojAndroid

O spoločnosti Samsung je známe, že rada občas zabudne aktualizovať niektoré zo svojich zariadení, ak ide o pravidelné mesačné bezpečnostné aktualizácie. Na druhú stranu, každý vlajkový model má garanciu minimálne dvoch veľkých aktualizácií operačného systému Android. Mnohí používatelia smartfónu Samsung Galaxy Note 9 sa rozhodli pre kúpu tohto modelu, práve kvôli jeho ohromujúcim fotografickým schopnostiam. My vám prinášame dobrú správu. Toto zariadenie dostáva aktualizáciu, ktorá kvalitu výsledných fotografií ešte viac vyšperkuje.

Ešte lepšie fotografie

Určite mnohí z vás tušia, že Samsung Galaxy Note 9 je jedným z najlepších telefónov vôbec, najmä ak sa jedná o fotografovanie. Aktualizácia s vylepšeniami fotoaparátu sa šíri z Nemecka a nesie označenie firmvéru N960FXXU2ARI9. Aktualizácia je veľká približne 300 MB a prináša aj bezpečnostnú záplatu, pripadajúcu na september 2018.

Konkrétne vylepšenia fotoaparátu:

  • Bola vylepšená celková kvalita fotografií
  • Jasnosť ľudských tvárí v zlých svetelných bola zlepšená
  • Zlepšená funkcia HDR vo dne / noci
  • Zmenšenie digitálneho šumu v tmavých podmienkach

Samsung v informáciách o aktualizácií dodal, že bolo opravených aj zopár drobností a zlepšila sa celková stabilita smartfónu. Ak ste aktualizáciu dostali aj vy, napíšte nám to dolu do diskusie!

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
30.9.2018
Zdroj: XDA-developers

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+