MojAndroid

Samsung predstavuje ponuku príslušenstva pre svoju vlajkovú loď Galaxy Note8. Vybrať si môžete zo šiestich druhov ochranných puzdier a obalov, polohovateľnú bezdrôtovú nabíjačku či externé batérie.

Dva v jednom – Clear View Standing Cover

Kryt Clear View Standing Cover nie je len ochrana. Tento kryt dokáže váš Galaxy Note8 umiestniť do výhodnej polohy na pozeranie videí na jeho Infinity displeji. Jeho priateľské užívateľské prostredie vám umožní s i sledovať upozornenia, prijímať hovory a ešte oveľa viac bez nutnosti jeho otvorenia. K dispozícii je v štyroch farebných vyhotoveniach – čiernej, modrej, fialovej a zlatej. Odporúčaná maloobchodná cena je 49 €.

LED View Cover

S týmto krytom máte všetky upozornenia pod dohľadom. Svoj Galaxy Note8 skontrolujete prostredníctvom LED displeja. K jednotlivým kontaktom môžete tiež pridať ikony, vďaka čomu volajúceho jednoduchšie identifikujete. Vo vnútri krytu nájdete vrecko na vašu kreditnú alebo cestovnú kartu. K dispozícii je vo farbách čierna, modrá, fialová a zlatá. Odporúčaná maloobchodná cena je 59 €.

Štýlový Alcantara Cover

Ochráňte váš telefón s materiálom, ktorý sa často používa v luxusných automobiloch. Odolný kryt ochráni váš telefón pred poškriabaním či otrasmi a navyše ho môžete pohodlne umyť vodou a mydlom. Kryt je k dispozícii vo farbách čierna, ružová, khaki a tmavo šedá. Odporúčaná maloobchodná cena je 39 €.

Zábavný 2Piece Cover

Zábavný kryt ktorý sa skladá z dvoch častí. Geometrické tvary neslúžia len na ochranu rohov telefónu, ale zariadeniu dodávajú špecifický štýl spolu s pohodlným držaním. Matný plast zabezpečuje  ochranu a je ho možné jednoducho pripevniť alebo oddeliť od telefónu pomocou drobných prísaviek. Predáva sa v čiernej, modrej a fialovej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena je 14,90 €.

Ochranný Standing Cover

Ochráni telefón pred poškodením a poskytne plnohodnotné používanie Infinity displeja. Kryt so zvýšenou ochranou dokáže vaše zariadenie ochrániť na vysokej úrovni zabezpečenia. Stojan umiestnený v zadnej časti zariadenia vie váš telefón uviesť do polohy vhodnej na sledovanie videí a zároveň zachovať ochranu pred rozbitím či poškodením.  K dispozícii je v čiernej a modrej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena je 36,90 €.

Clear Cover

Poskytuje ďalšiu vrstvu ochrany. Kryt, ktorý vášmu Galaxy Note8 neuberie na kráse a je len 0,95mm široký, takže sa pohodlne drží a zároveň vynikne jeho lesklý, zakrivený dizajn. Odporúčaná maloobchodná cena je 14,90 €.

Polohovateľná bezdrôtová nabíjačka

Bezdrôtovú nabíjačku môžete použiť aj ako stojan, na ktorý podľa potreby telefón položíte, či už vodorovne alebo zvisle. Počas nabíjania budete môcť nerušene sledovať filmy alebo si chatovať s priateľmi. K dispozícii je v čiernej alebo hnedej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena je 69 €.

V ponuke sú aj rýchlo nabíjateľné externé batérie s kapacitou 5 100 mAh v modrej a čiernej farbe za odporúčanú cenu 59 €.

Zdroj: Tlačová správa

18.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+