MojAndroid

Spoločnosť Samsung začne predávať svoju novinku Samsung Galaxy Note 4 už tento týždeň, konkrétne v piatok, 24. októbra. Tabletofónová novinka prinesie na náš trh 5,7-palcový displej, výkonný procesor Snapdragon 805 a 3 GB RAM za odporúčanú maloobchodnú cenu 769 EUR s DPH. Toto zariadenie sa začne predávať od 24. 10. v značkových predajniach Samsung v Bratislave, Nitre a Košiciach, a od 27. 10. u ostatných partnerov. Ak sa o tomto zariadení chcete dozvedieť viac, prečítajte si našu detailnú recenziu, prípadne si pozrite jeho parametre v našom Android katalógu.

Náš tip
RECENZIA | Samsung Galaxy Note 4 – stále najlepší

Navyše všetci noví majitelia GALAXY Note 4 môžu využiť jedinečné GALAXY Gifts – aplikácie a služby, ktoré získavajú používatelia vďaka Samsungu úplne zadarmo a ktorých celková hodnota je viac ako 500 eur. Na výber sú aplikácie z kategórií ako je napríklad Produktivita, Zábava alebo Šport. Kompletný prehľad nájdete na webovej verzii obchodu GALAXY Apps tu. Užívatelia sa do sekcie takisto dostanú priamo zo svojho mobilného telefónu buď prostredníctvom GALAXY Apps obchodu, alebo cez widget na displeji GALAXY Note 4.

samsung-galaxy-note-4-20

Zdroj: Tlačová správa

21.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+