MojAndroid

Spoločnosť Samsung je známa tým, že vydáva limitované edície svojich zariadení. Inak to nie je ani pri smartfóne Galaxy Note 8, ktorého limitovaná edícia bola uvedená na kórejský trh. Je to verzia Samsung Galaxy Note 8 X 99 Avant a je výsledkom spolupráce so značkou 99 Avant (kórejská kreatívna umelecká skupina, pozn. red.).

Čo je na Samsung Galaxy Note 8 X 99 Avant tak špeciálne?

Značka 99 Avant vždy vydáva len 99 kusov z každej umeleckej edície, ktorú vytvorí, a práve to každý kus robí jedinečným. Čo je však jedinečné na limitovanom Galaxy Note 8? Prvoplánovo asi každému zrejme napadne, že telo smartfónu bude pokrývať nejaký špeciálny dizajn navrhnutý priamo umelcami, ale tak to nie je. V balení so smartfónom je pribalený ručne pomaľovaný kryt na zariadenie.

Táto edícia zariadenia taktiež obsahuje špeciálne tapety inšpirované umeleckými dielami 99 Avant, taktiež špecifické ikony, ktoré boli vytvorené pre Galaxy Note 8 X 99 Avant. Čo sa týka špecifikácií zariadenia, vyzerá to tak, že sa nezmenilo nič, jedine s výnimkou toho, že táto verzia poskytuje 256 GB úložného priestoru.

Limitovaný Samsung Galaxy Note 8 X 99 Avant síce môže vyzerať krásne a štýlovo, no zrejme väčšinu potenciálnych záujemcov odradí jeho cena. Zariadenie má cenu 1 991 000 wonov, čo predstavuje približne 1800 amerických dolárov. To robí zhruba dvojnásobok bežnej maloobchodnej ceny štandardného Galaxy Note 8.

Napriek absurdne vysokej cene si niekoľko ľudí kúpi špeciálne vydanie tohto zariadenia. Čo si myslíte, oplatí sa investovať?

Zdroj: PhAndroid

18.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+