MojAndroid

Samsung už dlhý čas vo svojom portfóliu zahŕňa sériu modelov s označením Note. Už prvý model predbehol svoju dobu vo veľkosti, keď v čase 3,5-palcových smartfónov priniesol 5,3″ displej a “zázračné” pero S Pen. Zdá sa však, že výrobca má pre nás nemilú novinku. Podľa najnovších informácií sa modelu Galaxy Note 10 nedočkáme. Má pre nás aj vysvetlenie.

Skladací smartfón náhradou za obľúbený stylus?

Pred nejakým časom Samsung spolu s novým modelovým radom Galaxy S10 predstavil aj model Galaxy Fold. Prvý skladací smartfón výrobcu si okamžite získal svojich priaznivcov, ktorí si naň už teraz šetria 2 000 EUR. Tí, ktorí si neplánujú kúpiť Galaxy Fold ani žiadny z modelov S10 a čakajú na Galaxy Note 10, budú asi dosť sklamaní. Samsung totiž oznámil, že ho už nepredstaví.

Samsung oznámil, že sa modelu Galaxy Note 10 nedočkáme
Samsung oznámil, že sa modelu Galaxy Note 10 nedočkáme

Príliš veľa “vlajkových lodí” na jeden rok

“Máme za sebou tento rok predstavenie niekoľkých modelov. V obchodoch už teraz nájdete tri nové vlajkové modely a v apríli pribudne aj náš prvý skladací smartfón. Značka tak predstavila dosť modelov na to, aby si niektorý z nich zákazníci vybrali. Samsung Galaxy Note 10 by už nepriniesol veľa nového a tvoril by len bezvýznamný stred medzi modelmi Galaxy S10+ a Galaxy Fold. Tí, ktorí chcú ku svojmu smartfónu stylus, môžu stále siahnuť po modely Galaxy Note 9,” prehlásilo vedenie spoločnosti Samsung.

V redakcii sme sa zhodli: Android nie je tým, čím býval

Pre nás v redakcii MojAndroid.sk to bol posledný klinec do rakvy. Android už očividne nie je tým, čím býval. Aj preto sme si povedali, že vylezieme z našej bubliny a hromadne sme prešli na zariadenia Apple. Prikladáme fotku toho, čo sa nám zatiaľ podarilo zohnať. Odteraz naše články nájdete iba na stránke MojIphone.sk.

Ak ste aj vy sklamaní z tejto novinky, pošlite tento článok všetkým vašim kamarátom, ktorí majú radi technológie. Stali ste sa totiž obeťou malého prvoaprílového žartu, takže teraz môžete nachytať aj vy ich. Každopádne sa nič vyššie spomenuté nekoná a nový Samsung Galaxy Note 10 by mal byť predstavený už v auguste. Prajeme vám ešte pekný pondelok a 1. apríl :).

P.S.: Stránka MojIphone.sk nie je prvoaprílovým žartom :) Môžete tu sledovať všetky novinky zo sveta Apple!

1.4.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+