MojAndroid

Juhokórejská spoločnosť Samsung niekoľko rokov ponúkala radu smartfónov vyššej triedy Galaxy S, radu smartfónov strednej triedy Galaxy A a radu smartfónov najnižšej triedy Galaxy J. Jej najlacnejšie modely začínali v minulosti aj na cene okolo 100 EUR. Pokiaľ ste sa tešili tento rok na nejaký nový model do tejto rady, tak budete z najnovšej správy pravdepodobne sklamaný. Malajzijská pobočka spoločnosti Samsung videom na Youtube oznámila, že rada Galaxy J končí a nahradiť by ju mala rada Galaxy A.

Rada Galaxy A vždy obsahovala smartfóny strednej triedy, ktorých cena sa v posledných rokoch pohybovala od 250 do 500 EUR. Teraz bude musieť ponúknuť aj modely s podstatne nižšou cenou. V súvislosti s tým už Samsung od začiatku roka predstavil viacero modelov, ako Galaxy A10, A20, A30, A50 a A70. Dnes by mali byť na oficiálne tlačovej konferencii predstavené smartfóny Samsung Galaxy A60 a Galaxy A90, ktorý bude mať mimo čínsky trh označenie Galaxy A80. Na začiatku roka bola tiež predstavená nová rada Galaxy M primárne určená pre indický trh.

Náš tip
https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=fLcbKe6xlvE
11.4.2019
Zdroj: PhoneArena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+