MojAndroid

Spoločnosť Samsung nám tento rok predstavila hneď niekoľko vskutku jedinečných zariadení. Medzi smartfónmi to neboli len tie z modelovej rady Galaxy S a Galaxy Note, ale aj tie združené pod označením Galaxy A.

Za všetko hovorí doposiaľ najvybavenejšie “Áčko”, ktoré zvládne v mnohých ohľadoch súperiť s vlajkovými modelmi. Reč je, samozrejme, o modeli Samsung Galaxy A9, ktorého hlavným lákadlom je počet jeho fotografických snímačov. Tých sa dostalo na telo tohto telefónu až päť, pričom jeden sa nachádza na strane prednej a zvyšné štyri sú situované na strane zadnej. Okrem toho však dokáže zaujať aj svojou prémiovou konštrukciou, gradientným prevedením a viac ako solídnou hardvérovou výbavou.

Tá číta 8-jadrový procesor Snapdragon 660, 6 / 8 GB RAM či 128 GB interné úložisko, ktoré možno dodatočne rozšíriť pomocou microSD karty. Všetko nakoniec uzatvára 6,28-palcový Super AMOLED displej s FullHD+ rozlíšením a akumulátor o kapacite 3800 mAh. Vďaka podpore rýchleho nabíjania ho dobijete do plnej kapacity za menej ako 100 minút. Videorecenziu takto vybaveného telefónu si môžete prezrieť vyššie.

31.12.2018

+