MojAndroid

Samsung Galaxy A50 je u nás veľmi obľúbený. Za slušnú cenu ponúka kvalitnú výbavu a dopredu ho ženie aj sila samotnej značky. Taktiež sa už dlhšie predáva aj u našich operátorov. Za relatívne nízku cenu ponúkne niekoľko funkcií, ktoré sa nachádzajú v drahších smartfónoch. Ide napríklad o skener odtlačkov prstov umiestnený priamo v displeji.

Obsah článku:

Kúpiť Samsung Galaxy A50 za najlepšiu cenu

Ak už svoj vysnívaný Samsung Galaxy A50 máte, určite ste hľadali nejaké zaujímavé príslušenstvo. Minimálne ochranný obal a tvrdené sklo, ktoré sú dnes už akýmsi štandardom a položkami,ktoré jednoducho musíte mať.

Ochranné obaly

Či už chceme alebo nie, dnešné smartfóny je dobré chrániť. Asi prvým príslušenstvom, ktoré používatelia k svojmu novému smartfónu hľadajú, je ochranný obal. Nielenže dokáže ochrániť, ale plní aj estetickú funkciu. To je aj trochu škoda, keďže dnešné smartfóny vyzerajú veľmi atraktívne aj bez obalu.

Trh je ochrannými obalmi doslova presýtený. Niektoré je možné kúpiť prakticky za pár centov, iné stoja kľudne aj stovku.Vyznať sa v nich nie je jednoduchou úlohou. My sme preto vybrali tie, ktoré sa páčia nám a s ktorými máme len dobré skúsenosti.

Tvrdené sklo a ochrana displeja

Práve displej je najzraniteľnejšou súčasťou celého smartfónu. A zároveň jeho oprava je najdrahšia. Preto ho treba poriadne chrániť. Kvalitné tvrdené sklo ochráni nielen pred škrabancami, ale častokrát aj pred úplným rozbitím displeja.

Bezdrôtové slúchadlá

Samsung Galaxy A50 síce ponúka klasický 3,5 mm audio jack, no bezdrôtové slúchadlá sú podstatne pohodlnejšie. V poslednej dobe sa do popredia dostávajú najmä tie, ktoré sú úplne bezkáblové, takzvané True wireless. My sme sa preto zamerali práve na tieto produkty. Na trhu ich je naozaj veľa a stačí si len vybrať tie najlepšie.

Samsung Galaxy Buds+

Powerbanky

Čím sú smartfóny výkonnejšie a čím viac funkcií ponúkajú, tým ide ich výdrž batérie dole. Dnešné zariadenia vydržia na jedno nabitie priemerne jeden deň, tie lepšie sa dostanú aj na dva dni. Pre prípady, kedy je potrebné, aby zariadenie vydržalo dlhšie, sa môžu skvelo hodiť externé batérie – powerbanky.

24.3.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+