MojAndroid

Séria Samsung Galaxy A je na Slovensku bez pochýb veľmi obľúbenou. Ponúka solídnu výbavu a v mnohých prípadoch predstavuje zlatú strednú cestu. Viacero modelov teraz dostáva aktualizáciu s júnovými bezpečnostnými opravami, informuje SamMobile.

Samsung aktualizuje staršie smartfóny strednej triedy

Aktualizáciu práve dostávajú smartfóny Samsung Galaxy A51, Galaxy A51 5G a Galaxy A52. Najnovšie firmvéry sú označené ako A515FXXU7HWF1, A516BXXU7FWE2, respektíve A525FXXU6DWE3. Ako sme už spomínali, ide o veľmi obľúbené modely a veríme, že stále existuje množstvo používateľov týchto už trochu starších zariadení značky Samsung.

Samsung Galaxy A52
Samsung Galaxy A52 | Zdroj: Jakub Marcin

Dostupnosť aktualizácie momentálne hlásia používatelia z Indie, Ruska a Srí Lanky. Najnovšia bezpečnostná záplata sa sústredí na 60 bezpečnostných dier. Update okrem vylepšenia bezpečnosti neprináša žiadne ďalšie novinky. Telefón by vás mal na aktualizáciu upozorniť automaticky, no môžete ju vyhľadať aj ručne prejdením do nastavení, konkrétnejšie do sekcie so softvérovými aktualizáciami.

Aktualizácie u konkurencie

Konkurencia sa softvérovými aktualizáciami zaoberá taktiež. Toto je zoznam smartfónov značky OPPO, ktoré budú v budúcnosti aktualizované na Android 14Redmi Note 12 5G dostáva update na systém Android 13. Majitelia týchto Xiaomi smartfónov už nedostanú žiadnu aktualizáciu. OnePlus 11 a ďalšie staršie zariadenia dostávajú OxygenOS 13.1.

Náš tip
Toto je najmenší smartfón s Androidom 13. iPhone 13 Mini je oproti nemu obor

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
19.6.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+