MojAndroid

Samsung len nedávno predstavil svoj najnovší projektor. Po úspešnom modeli s názvom Freestyle prichádza novšia, výkonnejšia verzia. The Freestyle 2. generácie prichádza s množstvom zabudovaných funkcií. Jednou z nich je aj možnosť hrania videohier prostredníctvom v TV dostupnej XBOX gamingovej aplikácii a programu Xbox Game Pass Ultimate.

The Freestyle 2. generácie ponúka množstvo zaujímavých herných titulov

Používateľom sa tak otvára svet cloudového hrania hier, na ktoré vám stačí herný ovládač. Ten si jednoducho so zariadením spárujete a môžete sa naplno ponoriť do sveta najnovších svetových titulov. Aplikácia ponúka herné tituly ako Fifa 23, Assassin’s Creed Origins, Cities Skylines, no dokonca aj MLB The Show 23 či horúcu novinku STARFIELD.

Službu sme si vyskúšali aj my a môžem povedať, že rozdiel medzi hraním na hernej konzole a cloud gamingom je minimálny, v niektorých prípadoch žiadny. Hry idú plynule bez zbytočného sekania sa a dlhého načítavania. S načítavaním sa však stretnete iba pri zvolení hry. V tomto prípade dĺžka načítania závisí od vyťaženosti serverov. Niekedy to trvalo 15 sekúnd, najviac ale 2 minúty.

the freestyle 2
The Freestyle 2 spolu s ovládačom | Zdroj: Filip Spevár

Projektor je vybavený aj vstavaným reproduktorom, ktorého kvalitu ocenia aj náročnejší používatelia. Je dostatočne hlasitý a vy sa tak nemusíte nachádzať priamo pri ňom aby ste počuli, čo sa na obraze odohráva. Disponuje 360-stupňovým zvukom, čo znamená, že to isté budú počuť všetky osoby v miestnosti. Automaticky sa dokáže aj zaostriť, čo znamená, že žiadny detail vám pri vašom hraní neunikne.

Stále prebieha výhodná akcia

Ak si stihnete Samsung Freestyle 2 zakúpiť prostredníctvom Samsung.sk ešte počas tohto mesiaca, stále stíhate špeciálnu akciu. V tomto období okrem samotného projektoru získate aj Xbox Gamepass na 6 mesiacov zadarmo, špeciálny herný ovládač Microsoft, originálnu dizajnovú externú batériu k zariadeniu, a tiež silikónový obal proti poškodeniu. Toto všetko v hodnote 325 € tak získate úplne zadarmo.

22.9.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+