MojAndroid

Inteligentné Samsung BESPOKE spotrebiče patria k najúspornejším produktom vo svojej kategórii. To sa teraz, v časoch zvyšovania cien energií, určite môže hodiť. Ak plánujete kúpiť nový spotrebič, pozerať by ste mali aj na tieto parametre. Ušetriť môžete nielen vďaka ich nízkej spotrebe, ale aj pri ich kúpe. A to až 800 eur na jednom nákupe.

Akcia, ktorá potrvá do 13. novembra 2022, sa vzťahuje na vybrané modely chladničiek, práčok, sušičiek, rúr a vysávačov. O čo vlastne ide a ako ušetriť? 

Získať môžete bonus až do výšky 800 eur

Bonus na jednotlivé produkty je vo výške od 40 do 200 eur. Zakúpiť si môžete napríklad Bespoke práčku s bonusom 200 eur, Bespoke chladničku s rovnakým bonusom a tyčový vysávač Bespoke Jet Pet taktiež s bonusom 200 eur. Celková výška bonusu je tak 600 eur, no Samsung vám dá ešte niečo navyše v podobe Bespoke bonusu. Ide o bonus navyše vo výške najnižšieho už aktuálneho bonusu. V tomto prípade ďalších 200 eur. Celkovo tak môžete ušetriť až 800 eur.

samsung bespoke
Zdroj: Samsung

Ak si napríklad kúpite práčku s bonusom 120 eur, chladničku s bonusom 200 eur a rúru s bonusom 40 eur, pripočíta sa  ďalší bonus vo výške toho najnižšieho, čiže získate ďalších 40 eur. To znamená, že za takýto nákup by ste celkovo ušetrili 400 eur.

samsung bespoke
Zdroj: Samsung

Podrobné informácie o tejto akcii, výšku jednotlivých bonusov a ponuku zariadení nájdete na stránkach Samsungu.

Keď smart naozaj znamená smart

Keďže zariadenia Bespoke sú inteligentné, spoľahnúť sa môžete na bezproblémové prepojenie s ďalšími Samsung produktmi, a to vďaka aplikácii SmartThings. Vďaka tomu ich viete pohodlne ovládať aj na diaľku. Ráno naložíte práčku a počas dňa sa rozhodnete, kedy chcete prať. Nie je nič jednoduchšie ako vytiahnuť telefón, vojsť do aplikácie SmartThings a spustiť pranie. 

Vďaka aplikácii SmartThings viete takto na diaľku ovládať aj ďalšie Bespoke zariadenia, napríklad meniť teplotu v rúre a podobne. Výborne vám na to poslúžia napríklad aj nové skladacie telefóny s ohybným displejom –  Samsung Galaxy Z Fold4 a Galaxy Z Flip4.

SmartThings: Majte vašu domácnosť kompletne pod palcom

Pomocou aplikácie SmartThing a vášho Samsung telefónu môžete ovládať aj ďalšie zariadenia, ktoré patria do tohto ekosystému. Nemusí ísť len o sériu Bespoke. Máte doma napríklad televízor od Samsungu? Jednoducho si naň môžete zrkadliť obraz, prípadne svoj smartfón použiť aj ako ovládač. Takto je možné ovládať aj robotické vysávače, nastaviť si automatické upratovanie, prípadne upravovať mapu bytu, pridávať zakázané zóny a podobne. 

smartthings
Zdroj: Miroslav Schwamberg

Aplikácia SmartThings je skvelým každodenným pomocníkom do domácnosti. Najlepšie samozrejme funguje v kombinácii s najnovšími Samsung smartfónmi, napríklad novými skladacími modelmi radu Flip a Fold.

Kúpte si 3 produkty a dostanete štvrtý bonus

Bonus získate kúpou jedného zo zariadení Bespoke, na ktoré sa bonus vzťahuje. Jeho výška závisí od konkrétneho modelu. Ak sa rozhodnete zakúpiť si tri Bespoke produkty, v rámci jedného nákupu, automaticky ku všetkým trom bonusom získavate aj bonus štvrtý, vo výške najnižšieho z týchto troch bonusov. Takto je možné získať späť až 800 eur.

Široká ponuka zariadení s bonusom

V ponuke môžete nájsť viacero zaujímavých zariadení. Napríklad funkčne nabitý robotický vysávač JetBot AI+ či tyčový vysávač Bespoke Jet Pet. Nechýbajú Bespoke práčky a sušičky, ktoré sa môžu pochváliť nielen skvelou funkčnosťou, ale aj moderným dizajnom.

Zaujímavou voľbou sú aj zabudovateľné kompaktné rúry Bespoke s kapacitou 76 litrov a funkciou Dual Cook Steam. Samozrejmosťou sú potom Bespoke chladničky, ktoré si môžete prispôsobiť a nakombinovať, aby vyhovovali vášmu životnému štýlu.

17.10.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+