MojAndroid

Spoločnosť Samsung na svojich oficiálnych stránkach informovala o tom, že pripravuje najnovší Android 5.0 Lollipop pre dva svoje staršie modely – Samsung Galaxy S4 a Samsung Galaxy Note 2. Táto správa pochádza z chladného Fínska, kde sa tamojšie zastúpenie spoločnosti rozhodlo informovať o novom Androide pre tieto zariadenia na lokálnej webstránke.

Samsung-Galaxy-S4-mini-35

Nový Android 5.0 pre tieto zariadenia je prekvapením pre všetkých majiteľov týchto zariadení. Vo svete Android aktualizácií je totižto známe, že smartfóny a tablety dostávajú oficiálnu podporu iba 18 mesiacov a potom sú odkázané na neoficiálne porty ROM-iek. Okrem týchto zariadení sa na najsladšiu aktualizáciu Androidu môžu tešiť aj ďalšie modely – Samsung Galaxy S5, S5 Mini, Note 3, Note 4, Galaxy Alpha či ďalšie zariadenia. Zatiaľ nie je známe, kedy nový Android na všetky tieto modely príde, počítame však s tým, že to bude ešte v prvom polroku budúceho roka.

Zdroj: Samsung Finland

25.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+