MojAndroid

Na výplatnej páske spoločnosti Apple bol len donedávna aj Sam Sung. Samozrejme nehovoríme o juhokórejskej spoločnosti a najväčšom konkurentovi cupertínskej spoločnosti Samsungu, ale o zamestnancovi s takmer totožným menom. Ten pracoval ako špecialista na Apple produkty vo Vancouveri, kde získal právo na nosenie vlastnej menovky.  Po ukončení pracovného vzťahu sa však Sam Sung rozhodol, že svoju biznis kartu sa pokúsi vydražiť na eBayi. Cena začínala na smiešných 0,99 dolároch, no vďaka pomerne bizarnému menu na zamestnaneckej karte spoločnosti Apple, sa pomerne rýchlo vyšplhala na neuveriteľných 3200 dolárov. Na možnosť ju získať si prihodilo doposiaľ viac ako 70 záujemcov.

apple sam sung

Sam Sung vyzbieranú čiastku nepoužije na vlastné obohatenie. Po tom, ako sa suma vyšplhala do pomerne vysokých čísel sa rozhodol, že celú vyzbieranú čiastku daruje charite Children’s Wish foundation, ktorá plní želania chorým deťom. Ako Sung povedal, na Apple nemá ťažké srdce a svoje meno na zamestnaneckej karte Applu sa rozhodol využiť len z tých najlepších dôvodov. Ak máte záujem, prihodiť si môžete aj vy :)

Zdroj: androidauthority

7.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+