MojAndroid

Akcia Salón Elektromobilov 2020 Košice ponúka možnosť dozvedieť sa najnovšie informácie zo sveta elektromobility aj vďaka odborným prednáškam profesionálov z praxe. Zaujímavá je tak určite nielen pre fanúšikov elektromobilov, ale aj širokú verejnosť. Uskutoční sa v termíne od 4. do 6. septembra 2020 v obchodnom centre Atrium Optima Košice.

Výstavná plocha veľkého nákupného centra dáva dostatok priestoru pre výstavu aktuálnych vozidiel z radov elektromobilov alebo plug-in hybridov a chýbať nebudú tiež stánky rôznych firiem z oblasti elektromobility. Prítomní tu tak budú odborníci, ktorí budú zastrešovať bohatý program prednášok. Akcie sa zúčastní aj predajca elektrických áut – Elektrickeauta.com – ktorý vozidlá dováža od renomovaných leasingových spoločností z Kalifornie.

Firma garantuje jasný pôvod a čo najlepší stav vychádzajúci najmä zo spôsobu používania áut a teplého podnebia v Kalifornii. Aj keď ponuka v súčasnosti predávaných vozidiel je široká, primárne zameranie je na predaj elektrického modelu Fiat 500e. K tomuto modelu totiž poskytujú plnú servisnú podporu, a to vrátane predaja náhradných dielov. Salón Elektromobilov 2020 Košice doplnia o trojicu zaujímavých elektrických vozidiel.

Pôjde o výkonnú Tesla Model S 100D, už spomínaný Fiat 500e a nakoniec aj Chevrolet Bolt. Zatiaľčo Tesla Model S stretávame na našich cestách čoraz častejšie, elektrický Fiat a Chevrolet sú veľmi ojedinelé. Ide teda o jedinečnú príležitosť pozrieť si tieto modely zblízka. Zatiaľčo Fiat 500e ponúka WLTP dojazd cez 300 kilometrov, aktuálny Chevy Bolt EV prekračuje hodnotu 400 kilometrov podľa normy WLTP.

Salón elektromobilov 2020 Košice v skratke

  • Exkluzívne slovenské premiéry elektromobilov uvedených na trh v roku 2020
  • Výstava elektromobilov a plug-in hybridov dostupných na Slovensku
  • Bohatý program plný prednášok, diskusií a dôležitých informácií
  • Testovacie jazdy vybraných modelov elektromobilov a plug-in hybridov
  • Výrobcovia, distribútori a prevádzkovatelia nabíjacích staníc a infraštruktúry priamo na mieste
26.8.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+