MojAndroid

Akcia Salón Elektromobilov 2020 Košice ponúka možnosť dozvedieť sa najnovšie informácie zo sveta elektromobility aj vďaka odborným prednáškam profesionálov z praxe. Zaujímavá je tak určite nielen pre fanúšikov elektromobilov, ale aj širokú verejnosť. Uskutoční sa v termíne od 4. do 6. septembra 2020 v obchodnom centre Atrium Optima Košice.

Výstavná plocha veľkého nákupného centra dáva dostatok priestoru pre výstavu aktuálnych vozidiel z radov elektromobilov alebo plug-in hybridov a chýbať nebudú tiež stánky rôznych firiem z oblasti elektromobility. Prítomní tu tak budú odborníci, ktorí budú zastrešovať bohatý program prednášok. Zároveň však budú pripravení a plne k dispozícií aj na osobné rozhovory počas celého víkendu. Firma eDrive spestrí už tak široký program o atraktívne elektromobily Tesla.

Akcie Salón Elektromobil 2020 Košice sa zúčastní aj firma eDRIVE, ktorá ponúka viaceré služby, vrátane letiskových transferov, VIP jázd, zapožičanie áut na svadby či zážitkové jazdy na vozidlách Tesla. Vozový park firmy sa skladá z dvoch vozidiel, a to atraktívnej Tesla Model S85 a výkonnej Tesla Model 3 Performance. Model S85 ponúka zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 5,6 sekundy, maximálnu rýchlosť 225km/h a dojazd podľa normy NEDC 502 kilometrov.

model s edrive

Kompaktnejší a výkonnejší Model 3 zvládne zrýchlenie z 0 na 100 km/h už za 2,9 sekundy, maximálnu rýchlosť 261 km/h a WLTP dojazd 560 kilometrov. Počas Salóna Elektromobilov 2020 v Košiciach budú obe autá k dispozícii na platené zážitkové jazdy. Môžete tak zažiť ohromujúce zrýchlenie a technologickú vyspelosť oboch Tesla vozidiel na vlastnej koži.

Jazdy na Tesle: Ako na to?

Jazdy na akcii v Košiciach je možné objednávať cez tento špeciálny formulár na webovej stránke.

Salón elektromobilov 2020 Košice v skratke

  • Exkluzívne slovenské premiéry elektromobilov uvedených na trh v roku 2020
  • Výstava elektromobilov a plug-in hybridov dostupných na Slovensku
  • Bohatý program plný prednášok, diskusií a dôležitých informácií
  • Testovacie jazdy vybraných modelov elektromobilov a plug-in hybridov
  • Výrobcovia, distribútori a prevádzkovatelia nabíjacích staníc a infraštruktúry priamo na mieste
3.9.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+