MojAndroid

V dnešnej dobe je ťažké sa odlíšiť od veľkej konkurencie, ktorá číha na hernom trhu. V auguste sa to ale podarilo hre RunGunJumpGun na platformách Mac a Windows. Samotný gameplay nepatrí medzi tie najľahšie. V hre používate zbraň buď na strieľanie alebo ako jetpack na lietanie. Ak táto zbraň mieri dole, tak stúpate, ak ju namierite pred seba, tak ničíte súperov.

Recenzie na Steame sú vo väčšine prípadoch pozitívne a Metacritic dalo hre vysoké hodnotenie 82/100. Asi aj to je dôvod, prečo sa vývojári rozhodli spraviť port aj na mobilné zariadenia. Mobilná verzia je identická s tou počítačovou. Dotknutím sa ľavej strany displeja sa zdvihnete a dotknutím pravej strany zas strieľate. Grafika hry má pixelovitú podobu a pripomína staré retro hry. Soundtrack je takým mixom súčasnej doby v kombinácií s 90. rokmi, vývojári tento zvuk nazvali “Hyperkinetic”.

Hra stojí 3,59€, ale je bez mikrotransakcií a ponúka až 120 levelov. RunGunJumpGun si môžete stiahnuť cez odkaz nižšie.

Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: 3,59 €
Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: 3,59 €

15.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+