MojAndroid

Nie je to tak dávno, čo herný gigant Rockstar Games vydal veľmi vydarenú 3D hru Grand Theft Auto III a už tu máme prísľub predstavenia ďalšieho 3D titulu, tentokrát s viac akčným podtónom. Reč je o hre Max Payne, ktorá podľa portálu Vox Games príde na trh s Android hrami už 26. apríla. Len pre informáciu, pre konkurenčný operačný systém iOS bude táto hra predstavená už 12. apríla. Max Payne bude čerpať z počítačovej verzie hry a hráčovi by mali byť dostupné všetky levely z tejto verzie, akurát prerobené do verzie kompatibilnej so smartfónmi a tabletmi. Grafická stránka hry by vraj mala byť, aj napriek prispôsobeniu pre mobilné zariadenia, na vysokej úrovni.

Ak vám hra Max Payne nie je blízka, mali by ste vedieť, že ide o celkom vydarenú strieľačku, ktorej PC verzia je stará už viac ako desať rokov. Napriek svojmu veku však stále má čo poskytnúť – okrem veľmi zaujímavého príbehu ponúka aj vyspelú grafiku a gameplay. Práve príbeh robí túto hru výnimočnou. Ste postavený do role policajta z New Yorku, ktorý stratil svoju rodinu a túži po pomste, pre ktorú je schopný spraviť takmer všetko. Počas hľadania pomsty a pokoja v duši prechádza Max Payne rôznymi situáciami, v ktorých rozhodne využijete vašu rýchlosť a presnú mušku. Rockstar Games sa ohľadom ceny tohoto herného titulu zatiaľ nevyjadrilo, no môžeme očakávať cenu na hranici 5 dolárov (3,99€), ako to bolo aj pri GTA III. Nová verzia hry Max Payne by mala byť po predstavení pre iOS a Android dostupná v máji aj na Xbox a PS3. Tešíte sa na Max Payna aj vy?! :-)

  

Zdroj: AndroidCommunity

7.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+