MojAndroid

Možnosti Androidu sa zdajú vo všetkých oblastiach priamo neobmedzené. Po predošlých hračkách typu quadrovrtuľníka, alebo rôznych bežných diaľkovo ovládaných áut, sa na trhu má čoskoro objaviť ďalšia „hračka“ pre dospelých v podobe gule, ktorú ovládate svojim Android smartfónom.

Robotická guľa pod názvom „Sphero“ sa objavila len nedávno a môžete si ju predobjednať za na stránke výrobcu http://gosphero.com/ .

Sphero ponúka niekoľko aplikácií a hier, ktoré so svojou robotickou guľou môžete využiť na zahnanie dlhej chvíľky. Stačí vám robotická guľa a váš Android smartfón.

Guľa mení farby podľa vášho želania, je ovládaná bezdrôtovo cez Bluetooth, nabíja sa indukčne a spolupracuje okrem Androidu, aj na druhom najrozšírenejšom OS na smartfónoch.

Vývojári sľubujú dodanie do 30 dní, ako vytvoríte predobjednávku… Za necelých 130 amerických dolárov…

 

29.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+