MojAndroid

Ukážeme si zaujímavé príslušenstvo pre známy smartfón Redmi Note 8T. Tento smartfón patrí medzi dostupnejšie so svojím procesorom Snapdragon 665, 6,3″ IPS LCD displejom s trocha väčšou bradou s nápisom Redmi, ktorým je tento mobil špecifický. Má skvelú výdrž vďaka 4000 mAh batérii, ktorú nabíjate pomocou 18 W rýchlo nabíjačky. Dá sa u nás kúpiť s 3 alebo 4 GB RAM a 32 alebo 64 GB vnútornej pamäte. Má 48 MP zadný senzor, s ktorým susedia 8 MP ultraširoký, 2 MP macro a 2 MP hĺbkový. Predná kamera má rozlíšenie 13 MP.

Redmi Note 8T bok fotoaparát

Príslušenstvo pre Redmi Note 8T: Kryty

Kryt na mobil je v podstate dnes už povinnosť, od kedy sú mobily sklenené. Kým som mal plastový mobil tak som kryt ani nepotreboval, ale mobil so sklom je oveľa krehkejší na pády (aj keď nie na škrabance). Ak by vám mobil spadol na zem a vznikla by pavučina vpredu aj vzadu, tak by to fakt nebol pekný pohľad. Keby ste chceli dať opraviť obe pavučiny, tak by vás to vyšlo na viac než 50 €.

Ukážeme si viaceré kryty – klasické zadné kryty, peňaženkové kryty (poznáte ich aj ako magnetické kryty), silikónové kryty, ktoré neskrývajú krásne farby zariadenia.

Priehľadné kryty

Ja mám najradšej priehľadný kryt na mobil, ktorý neskryje krásne farebné kombinácie, ktoré telefóny majú na zadnej strane. Aj Redmi Note 8T je veľmi krásny, jeho zadná strana je malé umenie. Prvý kryt je tvrdší, pevnejší…nie ako tie štandardne dodávané výrobcom v krabici. Druhý je štandardný zadný kryt, ako od výrobcu, to len pre prípad, že by sa tomu originálnemu niečo stalo (môj zožltol, ale ja mám Honor 8X).

Tento je priehľadný ale hrubší (to bohužiaľ na obrázku neuvidíte).

Redmi Note 8T príslušenstvo

Extra odolný priehľadný kryt pre Redmi Note 8T

Bežný priehľadný silikónový kryt:

alza affiliate Priehľadný kryt pre Redmi Note 8T
Priehľadný kryt pre Redmi Note 8T

Peňaženkový kryt

Zvykne sa označovať aj ako magnetický kryt, pretože má upínanie magnetom. Pre mňa je charakteristický skôr možnosťou uloženia kariet do puzdra, pár známych si tam odkladalo aj mince, ale to by som nerobil. Bankovky si tam však odkladať môžete a nemusíte mať pri sebe peňaženku. Zvyčajne majú kapacitu na 2 – 3 karty. Dostupný vo viacerých farbách (tabuľka nižšie).

Peňaženkové puzdro Redmi Note 8T Čierne
Peňaženkové puzdro Redmi Note 8T Tmavohnedé
Peňaženkové puzdro Redmi Note 8T Zlaté
Peňaženkové puzdro Redmi Note 8T Svetlohnedé
Peňaženkové puzdro Redmi Note 8T Šedé
Peňaženkové puzdro Redmi Note 8T Ružové
Peňaženkové puzdro Redmi Note 8T Červené

Ochranné sklá

Druhá dôležitá časť smartfónu, ktorá musí byť ochránená je displej. Na ten odporúčame tvrdené sklo. Pridáme aj ochranné sklo pre kamery, pre prípad, že patríte k osobám, ktoré sa k mobilu nesprávajú najmilšie.

Ochranné sklo displeja Redmi Note 8T
Ochranné sklo fotoaparátu Redmi Note 8T

Inteligentné hodinky

Ku Xiaomi telefónu je najlepšie kúpiť Xiaomi hodinky alebo aspoň náramok. Hlavne tie náramky im idú skvele, ale aj hodinky majú pokročilé funkcie ako GPS za skvelú cenu.

Xiaomi Amazfit GTS

Nenápadná kópia Apple Watch, ale Xiaomi ich s podobnou kvalitou predáva za niečo okolo stovky. Majú aj GPS a krásne prostredie UI.

Xiaomi Amazfit GTS Čierne
andreashop affiliate Xiaomi Amazfit GTS Čierne
datart affiliate Xiaomi Amazfit GTS Čierne
hej sk affiliate Xiaomi Amazfit GTS Čierne
alza affiliate Xiaomi Amazfit GTS Modré
mp3.sk affiliate Xiaomi Amazfit GTS Sivé
Xiaomi Amazfit GTS Čierne

Xiaomi Amazfit T-Rex

Xiaomi má aj vlastného T-Rexa, teda odolné hodinky, ktoré prežijú aj tie najnáročnejšie podmienky, vrátane vody. Samozrejmosťou je pripojenie k mobilu, GPS a tepová frekvencia.

Amazfit T-Rex farby

Xiaomi Amazfit T-Rex Čierne
andreashop affiliate Xiaomi Amazfit T-Rex Zelené
alza affiliate Xiaomi Amazfit T-Rex Kamuflážová zelená
mp3.sk affiliate Xiaomi Amazfit T-Rex Čierne
Xiaomi Amazfit T-Rex Čierne

Xiaomi Mi Band 4

Malý, pohodlný náramok so schopnosťou merať tep, ovládať hudbu, zobrazovať informácie o počasí aj notifikácie z mobilu. Sú veľmi vydarené a viete si s nimi aj zaplávať.

Xiaomi Mi Band 4 titulka ciferník

Xiaomi Mi Band 4 Čierny
andreashop affiliate Xiaomi Mi Band 4 Čierny
datart affiliate Xiaomi Mi Band 4 Čierny
hej sk affiliate Xiaomi Mi Band 4 Čierny
alza affiliate Xiaomi Mi Band 4 Čierny
mp3.sk affiliate Xiaomi Mi Band 4 Čierny
Xiaomi Mi Band 4 Čierny
13.6.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+