MojAndroid

Pri čítaní správ a recenzií na našej stránke sa možno niektorí z vás už zamysleli nad tým, kto sú vlastne tí redaktori, pripravujúci pre vás všetky tie články. Keďže sa s vami, čitateľmi, snažíme budovať užší vzťah, pravidelne spolu komunikujeme v diskusiách a nechceme zostať v utajení ani iným spôsobom. Radi by sme vám teda ukázali aj naše základné charakteristiky či náš pracovný a osobný život, súvisiaci s operačným systémom Android a veríme, že pre mnohých čitateľov bude takéto zoznámenie sa s redaktormi zaujímavé. V aktuálnom čísle Android Magazínu preto začíname nový miniseriál, v rámci ktorého vám postupne budeme predstavovať jednotlivých členov našej redakcie. Ako prvý sa na pretras jednohlasným výberom celej redakcie dostal zástupca šéfredaktora Fero Chovaňák.

Ak by som mal Fera charakterizovať jediným slovkom, určite by to bol „pokoj“. Ten z neho priam sála a takýto  dojem podčiarkuje aj jeho decentný a kultivovaný verbálny prejav. Nikdy som ho nevidel prejaviť nejaké negatívne emócie, rozčúliť sa, zvýšiť hlas či nebodaj kričať. Pri diskusiách, ktorých je na našich poradách neúrekom, vždy namiesto konfrontačného štýlu uprednostní logické argumenty, komunikuje vecným, distingvovaným tónom a trpezlivo dokáže vysvetliť svoje postoje.

Fero Chovaňák

Celkovo pôsobí Fero veľmi serióznym a zodpovedným dojmom (a skutočne taký aj je) a vďaka všetkým jeho pozitívnym vlastnostiam je pre nás prirodzenou autoritou. V redakcii ho preto všetci bezvýhradne a so samozrejmosťou prijímame ako človeka, ktorý je pravou rukou nášho šéfredaktora Michala a tú svoju nám vždy vie podať na pomoc:-)

Dosť však bolo mojich slov, najlepšie je nechať priestor priamo Ferovi. V rozhovore s ním sa môžete dozvedieť viac o jeho názoroch na operačný systém Android, predstavu ideálneho telefónu či aký smartfón aktuálne používa ako svoj primárny. Spoznáte však aj jeho “mobilnú históriu”, teda mobily, ktoré vlastnil a používal v minulosti a mnoho iného. Rozhovor nájdete v jesennom dvojčísle časopisu Android Magazín na 20. strane.

>> Stiahnite si PDF-Android Magazín Október/November 2013  <<

Aplikácia Android Magazín je dostupná na Play Store aktuálne len pre Android tablety vo verzii 3.0 a vyššie. Pre správne spustenie aplikácie je potrebné mať nainštalovanú aplikáciu Adobe AIR. Aplikácia Android Magazín beží na platforme Coverpage od spoločnosti MONOGRAM Interactive.

28.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+