MojAndroid

Je to len pár dní, čo uzrela svetlo sveta jedna z najočakávanejších hier roka Red Dead Redemption 2. Prepracovaný titul sa dá hrať na niekoľkých konzolách, no nedostanete k nemu žiadny návod. Aj preto vznikla aplikácia RDR2: Companion od vývojára Rockstar Games.

Druhý displej ku konzole

Red Dead Redemption II je naozaj skvelá hra. Jej grafika je absolútne úchvatná a prepracovaná, možnosti sú otvorenejšie a celkovo pôsobí dosť pokrokovo. Okrem iného ponúka aj obrovský otvorený svet, a práve v ňom by ste sa mohli stratiť.

Ponuka možností aplikácie
Ponuka možností aplikácie

Preto Rockstar Games prišlo s možnosťou spraviť si zo smartfónu sekundárny displej s HUD (head-up-display) prvkami, alebo dokonca s mapou sveta. Párovať s konzolou sa telefón má cez Wi-Fi sieť. Fungovať by to malo s obomi, Xbox One aj PlayStation 4.

Manuál z aplikácie
Manuál z aplikácie

Návod a platená stratégia

Ďalšou súčasťou RDR2: Companion by mal byť aj návod ku hre alebo akýsi manuál. Je dobrou alternatívou, pretože ku hre žiaden návod nedostanete. Ak si ale priplatíte 10 dolárov, získate manuál s oficiálnou digitálnou stratégiou. Treba len zhodnotiť, či vám to za tie peniaze stojí. Základný návod je našťastie zadarmo.

Na získanie prístupu k väčšine možností aplikácie RDR2: Companion je potrebné prihlásiť sa do účtu Rockstar Social Club. Ak ale máte doma tento nový herný titul a chceli by ste vyskúšať, ako vám dokáže aplikácia od Rockstar Games pomôcť, stiahnite si ju pomocou nášho widgetu.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Rockstar Games zlacňuje svoje hry. Stiahnite si GTA aj Max Payne za výhodnú cenu!
Náš tip
PlayStationApp: Android aplikácia pre PlayStation 4
31.10.2018
Zdroj: Android Police

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+